Гаджети, Новини, Технології

iPhone з Face ID тепер можна розблокувати у масці. Для цього не потрібні навіть Apple Watch

31 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Під час пандемії у користувачів iPhone виникла проблема – потрібно знімати маску, щоб розблокувати смартфон за допомогою Face ID або вводити пароль. У холодну пору року з цим складніше, оскільки спочатку потрібно зняти рукавички, щоб ввести пароль. У Apple замислилися над цим та розробили функцію, яка розблокує телефон за допомогою Apple Watch. Але «розумний» годинник є не у всіх. 

У сьогоднішніх реаліях розблокування смартфона за допомогою Apple Watch дуже корисне. Але не всі користуються годинниками, а купувати їх спеціально для цього буде не кожен.

У Apple вирішили прибрати з цього ланцюжка годинник і впровадили функцію розблокування без додаткових пристроїв.

Нова функція доступна в бета-версії iOS 15.4, яку тестують користувачі. Судячи з опису, нова функція розпізнає області навколо очей, тому датчику потрібно заново ідентифікувати власника. Для цього доведеться повторно сканувати особу за допомогою Face ID. Macrumors пише, що в масці можна розплачуватися з допомогою Apple Pay.

iPhone з Face ID тепер можна розблокувати у масці. Для цього не потрібні навіть Apple Watch - tech, news, gadzhety

Розробники передбачили, що сканеру потрібно розпізнавати користувачів, які носять окуляри. Для цього потрібно буде окремо включити цю опцію та додатково сканувати особу.

Але доступна ця функція лише в iPhone 12 та 13.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu