Інвестиції, Новини, Пресрелізи, Спільнота

Mazepa Awards запустили голосування за премію для технологічних інвесторів

31 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Інвестиційна премія Mazepa Awards оприлюднила лонґ-листи претендентів на перемогу та відкрила голосування. 

У 2022 році Mazepa Awards відбудеться вперше. Її організатори мають намір відзначити та нагородити технологічні компанії та людей, що вкладають в Україну не тільки фінанси, а й частину життя.

На сайті кожен охочий вже може проголосувати за претендентів на перемогу у семи номінаціях: Технологічна компанія року, Стартап року, Інвестор року, Exit of the year, Прорив року, Інноватор в традиційній галузі, Втрачена можливість року. Як відбуватиметься голосування за претендентів у інших трьох номінаціях, організатори повідомлять згодом.

Критерії першого етапу відбору описані на сайті Премії. Наприклад, номінанти на «Стартап року» повинні займатися виробництвом наукомістких продуктів, залучити не менше $3 млн у 2021 році, знаходитися на стадії Seed чи більш ранній. Серед претендентів на перемогу – Vymex, Awesomic, Let’s enhance та інші. Інвестори року мали заключити 3+ інвестиційні угоди у 2021 році на суму від $1 мільйона. Серед номінантів – TA Ventures, USF, ICU, Flyer One Ventures та Digital Future.

Для відбору номінантів організатори Mazepa Awards зібрали інформацію з відкритих джерел, опитали галузевих аналітиків та представників технологічної індустрії, а також спиралися на експертизу фахівців Concorde Capital.

Окрім згаданих семи номінацій, організатори невдовзі оголосять про старт голосування за «Бізнес-інфлюенсера» та «ESG-champion». В останній номінації оберуть компанію, яка найкраще втілює соціальну, екологічну та корпоративну стратегію, і допомагає вирішити проблеми суспільства. «Гран-прі» забере той, хто виявиться кращим з кращих – ним стане один із переможців дев’яти попередніх номінацій. Його визначать гості церемонії нагородження Mazepa Awards, що відбудеться 15 квітня. Серед запрошених – люди з відповідною експертизою: учасники інвестиційного ринку, бізнес-спільнота, експерти, урядовці та журналісти.

Голосування триває до 28 лютого включно. За результатами будуть сформовані шорт-листи (по три кандидати в кожній з номінацій). Потім їх оцінить професійне журі.

«Голосуйте за проривні ідеї та людей, що інвестують в майбутнє України», – закликає засновник премії, гендиректор інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа.

Нагадаємо, 25 листопада у Києві відбулася вечірка-презентація Mazepa Awards. Подія об’єднала видатних українських розробників, інвесторів та бізнесменів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu