Кар'єра, Новини, Партнерська новина, Підприємництво, Пресрелізи

Payoneer і ОТП Банк запустили спільну спеціальну пропозицію

04 Лютого, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Міжнародна платіжна платформа Payoneer і ОТП Банк розробили спеціальну пропозицію, завдяки якій фрилансери, онлайн-продавці й невеликі компанії, що працюють на міжнародних ринках, зможуть швидко та безпечно вивести отримані на акаунт Payoneer кошти на власний рахунок в ОТП Банку. 

Пропозиція робить виведення отриманих на Payoneer коштів в Україну ще вигіднішим, простішим та швидшим. Зокрема це стало можливим завдяки прискореній процедурі валютного контролю — для підтвердження виторгу на суму від 400 тис. грн необхідний лише інвойс, договір надавати не потрібно. Ще одна перевага — можливість відвідувати закриті спільні заходи партнерів для клієнтів з високими оборотами за рахунками.

Нові клієнти, які захочуть зареєструвати акаунт Payoneer і рахунок в ОТП Банку, отримають особливі умови та бонуси за підключення. Так, для клієнтів ФОП існує тарифний пакет «IT Professional», який передбачає безкоштовне відкриття та обслуговування поточного рахунку в національній та іноземній валютах протягом 6 місяців, можливість автоматичного продажу іноземної валюти тощо.

Фізичні особи, які відкриють рахунок ФОП в ОТП Банку, також зможуть обрати преміальний тарифний пакет «Premium Black Edition IT 2.0», який передбачає програму підвищених кешбеків, аеропортові та інші сервіси. Додаткові бонуси очікують на нових клієнтів —  фрилансерів та невеликі компанії.

«Вимоги сучасного світу до платежів досить чіткі — вони мають бути швидкими, безпечними та зручними. Саме тому ми об’єднались з надійним європейським банком ОТП Банк, аби спільними зусиллями забезпечити нашим клієнтам ще комфортніший і простіший вивід коштів з Payoneer. Завдяки цьому та іншим приємним можливостям, які відкриває наше партнерство, клієнти зможуть простіше виходити на міжнародні ринки. Це зі свого боку є надзвичайно важливим для бізнесів і підприємців, які планують стати експортерами товарів чи послуг», — сказав Ігор Ковальов, генеральний директор Payoneer в Україні та Білорусі.

Олег Клименко, член правління з розвитку роздрібного бізнесу ОТП Банку, зазначив: «Ми живемо у світі глобальних можливостей, тож ОТП Банк працює над тим, щоб наші клієнти без перешкод отримували до них доступ, — швидко та без затримок. Фахівці, які віддалено працюють на міжнародні компанії, онлайн-магазини, що торгують з іноземними партнерами, – усі вони потребують зручних і безпечних способів переказування коштів. Завдяки партнерству з платіжною платформою Payoneer ОТП Банк зможе надавати якісні послуги цьому сегменту клієнтів»

Більше інформації про партнерство за посиланням.

Про Payoneer

Payoneer (NASDAQ: PAYO) є світовим партнером у галузі цифрової комерції — де б ви не знаходились. Від безмежних платежів до безмежного зростання, Payoneer обіцяє будь-якому бізнесу на будь-якому ринку технології, зв’язки та впевненість для участі та процвітання у новій світовій економіці.

З 2005 року Payoneer винаходить і створює справді глобальну екосистему, аби весь світ міг реалізувати свій потенціал. Від підприємців-початківців на ринках, що розвиваються, до провідних світових цифрових брендів, таких як Airbnb, Amazon, Google, Upwork та Walmart.

Payoneer пропонує Всесвіт можливостей — відкритий для Вас.

Про ОТП Банк

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu