Бізнес, Гроші, Маркетинг, Новини, Технології

Amazon заробила на рекламі понад $31 млрд у 2021 році

07 Лютого, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Amazon представила фінансовий звіт, в якому йдеться, що дохід від рекламного бізнесу компанії склав $31,2 млрд. у 2021 році, а продажі в четвертому кварталі зросли на 32%. Про це пише CNBC.

Раніше Amazon не розголошувала показників свого рекламного бізнесу. Для порівняння, доходи Microsoft від реклами в 2021 році, за словами CEO компанії Сатьї Наделли, перевищили $10 млрд, дохід Snap – $4,12 млрд, Pinterest – $2,58 млрд.

Amazon заробила на рекламі понад $31 млрд у 2021 році - tech, news, online-marketing, groshi, businessAmazon заробила на рекламі понад $31 млрд у 2021 році - tech, news, online-marketing, groshi, business

Виторг від реклами Amazon у четвертому кварталі склав лише 7% від загальної, зазначає видання. При цьому вона приносить вдвічі більше грошей, ніж фізичні магазини, і набагато більше, ніж передплати компанії, включаючи Amazon Prime.

«Звичайно, реклама працює лише у тому випадку, якщо ми робимо її корисною для покупців. Коли ми створюємо відмінний досвід для клієнтів, ми створюємо найкращі результати для брендів», – каже фінансовий директор Amazon Брайан Олсавський.

Компанія розміщує рекламу в списках товарів, результатах пошуку та на екранах планшетів Amazon Fire.

Також Amazon представила звіт про виручку за минулий рік. За рік виторг компанії виріс на 22%, до $469,8 млрд, чистий прибуток — до $24,9 млрд. Виручка Amazon у четвертому кварталі виросла на 9%, до $137,4 млрд, чистий прибуток склав $14,3 млрд.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu