Новини, Технології

Кількість поглинань Microsoft, Amazon та Alphabet у 2021 році стала рекордною за десятиліття

25 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

У 2021 році Microsoft, Amazon та Alphabet закрили рекордну кількість угод за останнє десятиліття, пише CNBC з посиланням на дані Dealogic. Це може свідчити про те, що компанії намагаються укласти угоди до прийняття жорстких мір або не вірять, що регулюючі органи зможуть навести вагомі аргументи в суді, щоб блокувати їх придбання.

За підрахунками Dealogic, материнська компанія Google – Alphabet – у 2021 році здійснила 22 угоди, Amazon – 29 угод, Microsoft – 56 угод, що є найбільшим показником за 10 років.

За даними Dealogic про публічні угоди, їхній сукупний обсяг у Alphabet і Microsoft також досяг десятирічного максимуму — $22 млрд і $25,7 млрд відповідно. Сукупний обсяг угод Amazon у $15,7 млрд не дотягнув до десятирічного максимуму, поступившись показником 2017 року, коли компанія купила Whole Foods за $13,7 млрд.

18 січня Microsoft купила розробника ігор Activision Blizzard за $68,7 млрд. Ця угода є прикладом того, як велика технологічна компанія кидає виклик регулюючим органам, зазначає CNBC. Вона послідувала за декількома великими придбаннями у 2021 році, включаючи покупку Microsoft компанії Nuance Communications за $19,7 млрд і поглинання Amazon студії MGM Studios за $8,45 млрд.

При цьому новий голова Федеральної торгової комісії (FTC) Ліна Хан пропонує відомству агресивну антимонопольну політику проти бігтехів. Вона вже подала оновлену скаргу проти Facebook, де стверджується, що компанія, купивши Instagram і WhatsApp, захопила ринок соціальних мереж. Антимонопольний регулятор загрожує, що продовжуватиме розслідування угод навіть після їх закриття, що може створити судовий прецедент щодо скасування поглинання.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu