Бізнес, Новини, Технології

10 інноваційних компаній у галузі відновлюваної енергії: як вони роблять екологічний спосіб життя доступнішим

09 Лютого, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Зміна клімату – серйозна проблема для всього людства, що потребує інноваційних та технологічних рішень. Розповідаємо про 10 компаній, які їх створюють та допомагають людям скорочувати свій вуглецевий слід.

Element Solar

Element Solar займається встановленням систем виробництва відновлюваної енергії та освітою в галузі екології. Компанія також жертвує 250 Вт екологічно чистої енергії країнам третього світу, садить по 200 дерев на кожну встановлену систему та допомагає 100 тисячам людей досягти вуглецевої нейтральності до 2025 року.

10 інноваційних компаній у галузі відновлюваної енергії: як вони роблять екологічний спосіб життя доступнішим - tech, news, business10 інноваційних компаній у галузі відновлюваної енергії: як вони роблять екологічний спосіб життя доступнішим - tech, news, business

Project Solar

Project Solar прагне вдвічі скоротити вартість сонячних батарей та пропонує найбюджетніший варіант у США. Компанія використовує просунуті алгоритми, щоб миттєво розраховувати вартість установки. Завдяки цьому їй не потрібні торгові представники, що дозволяє виконувати роботу за нижчими цінами.

GoSun

GoSun розробляє пристрої, що працюють на сонячній енергії, а також портативні сонячні батареї та генератори. Вони дозволяють вести більш екологічний спосіб життя та скорочувати свої вуглецеві викиди. Кожен пристрій також оснащений акумуляторами, завдяки чому їх можна використовувати як вдень, так і вночі.

Klick

Klick прагне спростити використання сонячної енергії та зробити її доступною кожному. З 2019 року компанія допомагає клієнтам переходити на сонячну енергію та економити на комунальних платежах, а також розповідає про те, як це допомагає покращити не лише їхнє життя, а й стан усієї планети.

Boundless Inc.

Boundless Inc., заснована в 2020 році, допомагає клієнтам зробити своє житло економічнішим та екологічнішим. Крім недорогих сонячних установок, компанія також пропонує безкоштовне налаштування розумного будинку, що дозволяє відстежувати виробництво та споживання сонячної енергії.

Крім того, Boundless Inc. жертвує прибуток із кожної встановленої системи у фонд GivePower Foundation. Завдяки цьому компанія допомогла понад 3,2 тисячі людей з країн третього світу отримати доступ до чистої води та електрики.

Palmetto

Palmetto використовує новаторський цифровий підхід, щоб доставляти жителям США недорогі сонячні батареї та інше обладнання для виробництва екологічно чистої енергії. Palmetto надає кожному клієнту можливість підібрати індивідуальне рішення, а також відстежувати ефективність системи та енергоспоживання за допомогою мобільного додатка.

Captico2

Captico2 прагне скоротити викиди вуглецю та парникових газів по всьому світу. CEO компанії Кнут Хагенс розробив недорогий метод уловлювання вуглецю за допомогою морських їжаків, що існують на планеті вже 450 млн. років. Технологія перетворює CO2 на стабільний мінерал, що прискорює уловлювання вуглецю.

Компанія розширюється по всьому світу і, як стверджує Хагенс, хоче забезпечити щорічне скорочення CO2 на 300 млн. метричних тонн до 2030 року.

Integrity Solar

Integrity Solar займається встановленням сонячних батарей і відома доступними цінами та хорошими відгуками. Компанія також співпрацює з іншими організаціями, щоб забезпечити найкращу якість роботи.

Evergreen Solar

Перш ніж заснувати Evergreen Solar, Конан Кайл протягом десяти років працював у сфері атомної енергетики та ще сім – у нафтовій промисловості. Його досвід дозволяє йому комплексніше підходити до відновлюваної енергії. Evergreen Solar хоче зробити екологічне життя доступнішим і дотримується девізу «практична стійкість».

NXTGEN Clean Energy Solutions

Расс Бейтс, засновник NXTGEN Clean Energy Solutions, присвятив більшу частину своєї кар’єри виробництву енергії на основі видів палива. Завдяки цьому він розуміє, як важко повністю відмовитися від викопного палива та вугілля.

NXTGEN Clean Energy Solutions допомагає малим бізнесам та муніципалітетам переходити на екологічно чисту енергію. Компанія пропонує сонячні батареї, зарядні станції для електротранспорту та акумулятори.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu