Інвестиції, Криптовалюти, Новини, Технології

Tesla тримала майже $2 млрд у біткоїнах наприкінці 2021 року

09 Лютого, 2022

Не забудьте поширити ❤️

У річному звіті, поданому до Комісії з цінних паперів та бірж США, компанія Tesla повідомила, що наприкінці 2021 року тримала майже $2 млрд у біткоїнах. Минулого року виробник електромобілів інвестував у біткоїн $1,5 млрд.

Біткоїн завершував рік зі зростанням майже на 60%, торгуючись вище за $46 тис. 31 грудня, пише CNBC. У липні вартість криптовалюти впала до $30 тис. на тлі побоювань із приводу регулятивного тиску в Китаї, а потім на початок листопада перевищила рекордні $68 тис. Вранці 7 лютого біткоїн торгувався трохи нижче за $43 тис.

У березні Tesla почала продавати електромобілі за біткоїни, але перестала у травні через екологічні проблеми. Компанія не враховує біткоїн при ринковій переоцінці, що означає, що він впливає на прибуток, тільки коли його купують чи продають. Отже, падіння вартості біткоїну не повинно впливати на прибуток, поки Tesla не продала жодного з активів.

Tesla втратила $101 млн у 2021 році через падіння вартості біткоїну, повідомляється в річному звіті. Автовиробник додав, що після продажу частини цифрових активів у березні минулого року отримав прибуток у розмірі $128 млн.

Загалом Tesla заробила $27 млн ​​на криптовалютних транзакціях за підсумками 2021 року, що було записано у звіті як негативні збитки від реструктуризації та інших витрат.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu