Криптовалюти, Новини, Технології

Криптобіржа Binance купила частку у Forbes за $200 млн

11 Лютого, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Найбільша у світі криптовалютна біржа Binance інвестувала $200 млн в американський Forbes. За словами джерел, Forbes потребує коштів для підготовки до IPO через SPAC, заплановане на I квартал 2022 року. Інвестиції Binance стали часткою $400 млн, які хотів залучити Forbes від приватних інвесторів.

Після покупки частки в американському Forbes криптобіржа Binance стала одним із двох найбільших власників журналу, повідомляє CNBC. Двох членів ради директорів Forbes буде призначено Binance. За словами джерел, Forbes розглядав прямий продаж після визначення трьох медіа- та контент-платформ як потенційних інвесторів.

Угода Binance і Forbes показує зростання криптосектора, який пережив зростання вартості та породив новий клас мільярдерів на тлі глобального інтересу до цифрових активів. Ця угода стала першою великою інвестицією критпокомпанії на ринку медіа в США.

Загальна аудиторія Forbes в онлайні та офлайні досягає 150 млн осіб завдяки виробництву контенту та проведенню заходів. Forbes диверсифікує доходи за рахунок ліцензійних угод, електронної комерції та direct-to-consumer послуг.

У січні засновник та генеральний директор Binance Чанпен Чжао був визнаний найбагатшою людиною у криптоіндустрії. Його статки оцінюються в $96 млрд.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu