Бізнес, Люди, Новини, Технології

Поляков віддає 58% Firefly за $1 партнеру. Частку оцінювали в $500 млн

18 Лютого, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Український підприємець Макс Поляков повідомив у своєму Facebook, що передає свою долю в компанії Firefly Aerospace за $1.

Полякову належало, за його словами, 58% компанії. Всі акції отримає співзасновник Том Марк’юзік.
Остання відома оцінка Firefly — більше $1 млрд, а отже доля Полякова оцінювалась більш як у $500 млн. За його словами, він передав свою частку Марк’юзіку за $1.

Поляков віддає 58% Firefly за $1 партнеру. Частку оцінювали в $500 млн - tech, news, people, businessПоляков віддає 58% Firefly за $1 партнеру. Частку оцінювали в $500 млн - tech, news, people, business

Причиною такого рішення, як пише Поляков, став тиск з боку контролюючих органів США з прямою вимогою віддати свою частку.

Я передаю за $1 свою частку у 58% компанії Firefly співзасновнику і моєму партнеру Тому. Шановні CFIUS, Air Force та ще 23 різних агентства США, що зрадили мене, які засуджували мене останні 15 місяців. Сподіваюсь, ви щасливі. Історія нас розсудить. Макс любить Україну і так — у мене український паспорт і я засновник Firefly! Бувай моя “пташко”. Я пишаюсь тим, що зробив”, — написав Поляков.

У грудні 2021 року з’явилась новина, що Комітет з іноземних інвестицій попросив Полякова продати свою частку у компанії Firefly Aerospace. Як писав Bloomberg, хоча Україна є союзником США, її триваючий конфлікт з Росією посилив занепокоєння щодо того, що може статися з цінними технологіями всередині країни. Тоді Поляков повідомив, що готовий піти на всі умови для збереження компанії.

Починаючи з 2017 року Поляков інвестував у Firefly Aerospace, що перебувала на межі банкрутства, близько $200 млн власних коштів. За 5 років роботи компанія неодноразово отримувала контракти від уряду США (1 / 2 / 3 / 4) і проходила всі необхідні перевірки безпеки, повідомляли раніше в Noosphere Ventures.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu