Інвестиції, Криптовалюти, Новини

Прогноз вартості біткоїна: наступне зростання передбачають аж у 2024 році

22 Лютого, 2022

Не забудьте поширити ❤️

CNBC взяло інтерв’ю у співзасновника однієї з найбільших бірж світу Huobi – Ду Цзюня. На його думку, стрімкого зростання вартості криптовалюти найближчим часом чекати не варто. 

  • Співзасновник Huobi стверджує, що високих цін на головну криптовалюту світу не варто чекати до 2024, а можливо навіть 2025 року.
  • Основна причина – процес, під час якого винагорода за додавання нового блоку під час майнінгу скорочується вдвоє. “Тут все працює циклами”, — пояснює Цзюнь. Подібне ставалось у 2016 році — біткойн показав зростання у 2017-у, потім у 2020 році — рекорд ціни у 2021-у. Наступний раз так званий “халвінг” відбудеться лише у 2024 році і до цього часу потужного зростання ціни чекати не варто.
  • Нагадаємо, у 2021 році ціна за монету біткоїна виросла до $68 000, зараз криптовалюта знаходиться у межах $40 000 за одиницю.

Співзасновник Huobi також уточнює, що на вартість криптовалюти також може вплинути геополітична ситуація в світі, тому варто очікувати коливань та різких змін курсів.

Ду Цзюнь додав, що бичачий ринок біткоїну тісно пов’язаний з процесом під назвою “халвінг“, який відбувається кожні кілька років.

Це пов’язано з так званими майнерами у мережі біткоїну, які працюють на потужних спеціалізованих комп’ютерах, вирішуючи складні математичні головоломки для підтвердження транзакцій у мережі біткоїну. В результаті майнери отримують винагороду в біткоїні.

Халвінг закладено в основний код біткоїну і він скорочує вдвічі винагороду, яку так звані майнери отримують за підтвердження транзакцій у мережі криптовалюти. Це відбувається приблизно раз на чотири роки.

Останнє скорочення вдвічі відбулося у травні 2020 року, а у 2021 році біткоїн досяг історичного максимуму, перевищивши 68 000 доларів. Аналогічний випадок стався у 2016 році. Наступного року біткоїн досяг рекордного на той момент максимуму.

Після обох цих піків біткоїн упав. В цей час біткоїн знаходиться майже на 40% нижче свого рекордного максимуму, досягнутого в листопаді, хоча він все ще не досяг деяких мінімумів, що спостерігалися в січні. Наступний халвінг біткоїна, який зменшить виплати майнерам удвічі, запланований на 2024 рік.

“Якщо це коло продовжиться, то ми зараз перебуваємо на ранній стадії ведмежого ринку”, – сказав Ду, згідно з перекладом CNBC його коментарів мандаринською мовою.”Це справді важко передбачити точно, тому що є так багато інших факторів, які можуть вплинути на ринок – наприклад, геополітичні проблеми, включаючи війну, або недавній Ковід, також впливають на ринок”, – сказав він.

“Наслідуючи цей цикл, ми зможемо вітати наступний бичачий ринок біткоїну не раніше кінця 2024 – початку 2025 року”.

Нещодавнє падіння цін на криптовалюту змусило деяких учасників ринку занепокоїтися, що так звана “криптозима”, або тривалий період ведмежої активності, може бути неминучим. У такі періоди біткоїн може торгуватися у бічному русі.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu