Життя, Країна, Новини

Українські підприємці перераховують мільйони військовим. Як підтримати армію

23 Лютого, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Українські підприємці та роблять благодійні внески на підтримку Збройних сил України. А фонд «Повернись живим» увійшов у першу десятку на Patreon за обсягом коштів, пише AIN.UA, ділимося найцікавішим.

14 лютого на порталі DOU з’явився пост адміністрації сайту, в якому закликали IT-фахівців робити благодійні внески у «Повернись живим». Раніше фонд щомісяця отримував донейтів на $25 000. Сьогодні ця цифра вже перевищила $100 000. В коментарях під постом люди, які зробили внесок, залишають плюси.

Як пише сайт «На часі», «Повернись живим» потрапив у десятку проектів за кількістю фінансової допомоги на Patreon. Офіційних даних про це поки немає, але згідно з останнім рейтингом платформи, лише п’ять проектів збирають більше за один місяць.

До ініціативи долучилися українські підприємці та лідери думок. Засновник DOU та Djinni Максим Іщенко перевів на рахунок фонду 5 мільйонів гривень. Автори шоу «Шит ай ноу» на стрімі зібрали та перевели фонду ще 102 000 грн, про переказ також повідомили в N-IX. Ще 1 млн грн перерахував стартап Awesomic.

Українська IT-компанія Intellias також зібрала та передала у «Повернись живим» майже 600 000 гривень. Гроші підуть на придбання квадрокоптерів на фронт. Кожен їх виліт дає інформацію розвідці та командирам, а вартість одного квадрокоптера – 50 000 грн.

Ще п’ять мільйонів гривень зібрали в компанії Genesis. Про це написав гендиректор компанії Володимир Многолєтній. Він також додав, що Genesis та всіх їх проекти залишатимуться в Україні «до останнього».

«Повернись живим» — це один з найбілпеьших благодійних фондів, який допомагає українським військовим. Заснував організацію спеціаліст з інформаційних технологій Віталій Дейнега. З 2014 організація зібрала майже 210 мільйонів гривень. Зробити внесок можна онлайн та з карти будь-якого банку за реквізитами на сайті фонду. Організація підтримує навіть внески у біткоїнах. Ось посилання на сторінку для переказу коштів.

Існує ще кілька організацій, які можна підтримати:

  • «Армія SOS», які розробляють безпілотники;
  • «Кожен може», організація яка підтримує вимушених переселенців;
  • Допомогти на сайті «Міністерству оборони».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu