Не забудьте поширити ❤️

Співзасновник monobank Олег Гороховський анонсував запуск продажу військових облігацій. Купити їх можна буде вже сьогодні після оновлення застосунку, що має з’явитися протягом дня в App Store і Google Play.

«Купуючи облігацію, ви перераховуєте гроші до бюджету, допомагаєте забезпечити стабільність економіки та наближаєте Україну до перемоги», – написав Гороховський.

Мінімальний строк – пів року, купити можна від 1 облігації. Виплати на 100% гарантовані Міністерством фінансів України. Дохід від військових облігацій становить 11% річних.

monobank запускає продаж військових облігацій - news, investytsiyi, vijna

Облігації внутрішньої державної позики – це цінні папери, що їх випускає Міністерство фінансів України. Ці папери продають на внутрішньому фондовому ринку для того, щоб фінансувати державний бюджет України. Самі облігації існують лише в електронному вигляді, а їх обліком займається Національний банк України.
Такі цінні папери часто називають дуже надійними, тому що їх погашення в повному обсязі, тобто 100% суми, гарантує держава.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu