Не забудьте поширити ❤️

Віднині клієнтам ПриватБанку та Payoneer доступна інтеграція, що дозволяє швидше виводити кошти з Payoneer прямо в додатку Приват24, в мобільній і вебверсії. Водночас за рік кількість спільних клієнтів банку та платформи зросла на 13%, а середня сума виведених коштів на рахунок ПриватБанку складає $410.

Найбільший банк України, ПриватБанк, і міжнародна платіжна платформа Payoneer розширили партнерство та створили інтеграцію, яка дає змогу ще простіше керувати коштами, отриманими на акаунт Payoneer, — прямо у додатку Приват24, мобільній і вебверсії.

ПриватБанк і Payoneer запустили інтеграцію в додатку Приват24 - startups, press-release, news, dodatky, vijna

Відтепер користувачі зможуть:

  • прив’язувати до додатка наявний обліковий запис Payoneer або реєструватись в Payoneer;
  • мати постійний доступ до платіжних даних Payoneer;
  • миттєво виводити з Payoneer кошти в USD, EUR та UAH для фізичних осіб на рахунок у ПриватБанку.

«Рада відзначити, що можливості, що надає партнерство Payoneer та ПриватБанку, мають попит серед наших спільних клієнтів — фрилансерів, онлайн-продавців, IT-спеціалістів і цифрових підприємців. Так, за рік — з січня 2021 по січень 2022 —  їх стало на 13% більше, а середня сума виведених коштів на рахунки ПриватБанку у лютому 2022 склала $410. Нині ж ми розпочинаємо нову главу нашої плідної співпраці та запускаємо інтеграцію, яка дозволить ще швидше отримувати кошти з Payoneer на рахунок банку — прямо у додатку Приват24, у його мобільній і вебверсії. Це дасть нашим спільним клієнтам ще більшу свободу дій, ще більше можливостей для розвитку свого бізнесу», — зазначила Любов Даниліна, в.о. генерального директора Payoneer в Україні.

«Інновації — серце ПриватБанку, тому я радий анонсувати нашу інтеграцію з Payoneer. Це наступний крок багаторічної співпраці, що відкриє масу нових можливостей насамперед для наших клієнтів з рахунками ФОП IT (наразі понад 120 000 клієнтів ПриватБанку обслуговується та має відкритий рахунок ФОП ІТ). Зокрема серед переваг — для клієнтів Payoneer в ПриватБанку діють пільгові тарифи на отримання платежів. Комісія 0% при зарахуванні платежів з акаунту Payoneer на картку «Універсальна» в гривнях, доларах США та євро. Також для власників рахунків ФОП IT відсутня комісія банків-кореспондентів», — додає Герхард Бьош, голова правління ПриватБанку.

Більше інформації про партнерство за посиланням.

Про Payoneer

Payoneer (NASDAQ: PAYO) є світовим партнером у галузі цифрової комерції — де б ви не знаходились. Від безмежних платежів до безмежного зростання, Payoneer обіцяє будь-якому бізнесу на будь-якому ринку технології, зв’язки та впевненість для участі та процвітання у новій світовій економіці.

З 2005 року Payoneer винаходить і створює справді глобальну екосистему, аби весь світ міг реалізувати свій потенціал. Від підприємців-початківців на ринках, що розвиваються, до провідних світових цифрових брендів, таких як Airbnb, Amazon, Google, Upwork та Walmart.

Payoneer пропонує Всесвіт можливостей — відкритий для Вас.

Про ПриватБанк

ПриватБанк — найбільший банк України. Постійно користуються послугами ПриватБанку майже 18 мільйонів українців, а клієнтів діджитал-банку Приват24 нині 13,5 мільйона. ПриватБанк задає тренди та тенденції банківського ринку й не припиняє впроваджувати інновації. Головна мета ПриватБанку – бути надійним помічником як для фізичних осіб і бізнесу, так і підтримувати розвиток економіки держави загалом. Ми прагнемо бути найкращим банком для клієнтів.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu