Війна, Новини, Пресрелізи

Замість fancy вечірки: Zeeks задонатив у Благодійний Фонд Сергія Притули 1.000.000 гривень на байрактари

29 Червня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Реальність війни змінює свідомість українців щодня. Не залишились осторонь й українські компанії та стартапи. Замість подарунку на день народження донат на ЗСУ. Замість fancy вечірки — 1 мільйон гривень на байрактари у фонд Притули.

Саме так компанія Zeeks відсвяткувала власний 4й день народження – гарний приклад, який варто наслідувати. 

Головна мета – перемога України! Замість fancy вечірки: Zeeks задонатив у Благодійний Фонд Сергія Притули 1.000.000 гривень на байрактари - press-release, news, vijnaЗамість fancy вечірки: Zeeks задонатив у Благодійний Фонд Сергія Притули 1.000.000 гривень на байрактари - press-release, news, vijnaЗамість fancy вечірки: Zeeks задонатив у Благодійний Фонд Сергія Притули 1.000.000 гривень на байрактари - press-release, news, vijna Тож приєднуємось до всеукраїнського збору від Сергій Притула, бо Україна понад усе! Замість fancy вечірки: Zeeks задонатив у Благодійний Фонд Сергія Притули 1.000.000 гривень на байрактари - press-release, news, vijnaЗамість fancy вечірки: Zeeks задонатив у Благодійний Фонд Сергія Притули 1.000.000 гривень на байрактари - press-release, news, vijnaЗамість fancy вечірки: Zeeks задонатив у Благодійний Фонд Сергія Притули 1.000.000 гривень на байрактари - press-release, news, vijna – кажуть в компанії. 

Що ж, підтримуємо! Та запрошуємо долучатись інші компанії.

Про Zeeks

Zeeks – українська продуктова ІТ-компанія. Працюємо в сфері MarTech. Створюємо та просуваємо веб-сайти для індустрії iGaming на західний ринок. Зараз у нас 125 проєктів у 74 країні світу. Сумарний трафік наших веб-сайтів перевищує 15 мільйонів. В команді 90 людей, за рік ми виросли в 2 рази. SEO-спеціалістів в компанії 80%, які говорять на 15 мовах. Ми маємо 2 офіси в Україні – в Києві та в Івано-Франківську, останній відкрили під час війни, коли релокейтнули задля безпеки нашу команду. Ось тут стаття про цей досвід.

Наш сайт. Наша сторінка на ДОУ.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu