Інвестиції, Новини, Пресрелізи, Стартапи

SET University запускає міжнародний буткемп для стартапів, чиї продукти сприятимуть відновленню України

05 Липня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

SET University в партнерстві з європейським акселератором та інвестором Startup Wise Guys і міжнародним цифровим хабом для технологічних impact-бізнесів tech2impact запускає SET Bootcamp. Це тритижневий освітній проєкт для стартапів, які створюють інноваційні рішення та продукти, що сприяють відновленню та економічному розвитку України.

Війна в Україні, розв’язана Росією, має руйнівний вплив на всі сфери економіки. Загальні збитки вже перевищили 600 мільярдів доларів. І зараз, як ніколи, країна потребує інноваційних рішень. Щоб швидко реагувати на ці виклики SET University в колаборації зі Startup Wise Guys та tech2impact запускають літній SET Bootcamp. Проєкт націлений на розвиток інноваційної економіки й підприємництва в Україні та зміцнення позиції України на світовій технологічній арені.

«До початку війни український технологічний сектор стрімко розвивався та забезпечував 4% ВВП країни. Зараз сектор залишається однією з небагатьох сфер, які продовжують суттєво підтримувати українську економіку. Розвиток інноваційних рішень та підтримка бізнесу — це ключові фактори, які прискорять відновлення України після перемоги», — зазначає Ірина Вольницька, президентка SET University.

Засновник SET University Сергій Токарєв розповідає, що програма SET Bootcamp надає практичні навички та охоплює основні напрямки  розвитку стартапу: дослідження користувачів, прототипування, фінанси, маркетингова стратегія та продажі, фандрейзинг і підготовка презентації для інвесторів.

“Інтенсивний курс створений для підтримки засновників стартапів та їх бізнес-команд у запуску і масштабуванні технологічних проєктів, які спрямовані на розвиток та відновлення України. Учасники працюватимуть з менторами — українськими і світовими підприємцями та інвесторами”, – пояснює Сергій Токарєв. Також курс буде актуальним для інженерів та студентів, які хочуть краще розуміти бізнес-сторону підприємництва.

«Впродовж багатьох років ми є одними з найбільших прихильників української екосистеми стартапів та засновників, особливо їх сміливості та технологічного таланту. Наразі ми проінвестували в понад 40 українських компаній та вже отримали перші результати. Невимовно гірко бачити країну, яку розриває війною, особливо в найкращий час для стартапів та технологічного розвитку. В складні часи саме спільнота та підтримка мають визначальне значення. Ми раді співпраці з SET Univeristy та tech2impact, щоб змінити ситуацію та допомогти українському стартап-сектору продовжувати розвиватися», — коментує Крістобаль Алонсо, Global CEO у Startup Wise Guys.

Ключовим критерієм відбору стартапів до буткемпу є вплив та значення продукту для відновлення України в таких сферах: 

  • безпека;
  • гуманітарна та соціальна підтримка;
  • інноваційні технології в медичній сфері;
  • економічний розвиток та рішення для підтримки малого і середнього бізнесу;
  • освіта;
  • відновлення інфраструктури.

Заявки можуть подавати бізнеси, що працюють з будь-якими технологіями, які не мають технічних обмежень до масштабування та які знаходяться в або ж орієнтовані на Україну. Проєкти можуть знаходиться на будь-якій стадії — від розробки прототипа до масштабування на ринку чи залучення інвестицій.

Навчання в SET Bootcamp проходитиме онлайн з 8 по 26 серпня. Дедлайн для подачі заявок – 24 липня. Учасників відбиратимуть ментори та організатори SET Bootcamp у форматі відкритого конкурсу. Щоб взяти участь, необхідно заповити заявку на сайті.

В межах тритижневої програми SET Bootcamp не передбачено проведення інвестиційних раундів. Проте організатори будуть запрошувати інвесторів та венчурні фонди для оцінки бізнесу та надання консультацій по залученню інвестицій.

«Як і більшість людей у світі, ми в tech2impact, запитали себе: “Що ми можемо зробити для підтримки України?” Враховуючи наші компетенції, ми вирішили підтримати українські технологічні стартапи та проєкти спрямовані на відновлення України, у форматі акселератору, щоб допомогти з подальшим розвитком та залученням інвестицій. Тому в цьогорічній програмі ми відводимо близько 25% місць стартапам з України, а також гарантуємо переможцю SET Bootcamp місце в акселераторі tech2impact. Я сама українка, і зараз, як ніколи, потрібно направляти ресурси на підтримку технологічних impact-стартапів. Я рада, що разом з SET University та Startup Wise Guys ми запускаємо цей буткемп!», – додає Саша Ліпман, засновниця tech2impact.

Більше подробиць про відбір, дедлайни та команду менторів, за посиланням.

SET University

Український технологічний університет нового покоління, який надає освітні можливості для українських студентів у всьому світі. Його місія полягає в тому, щоб виростити майбутніх технологічних новаторів, навчаючи їх сучасним технологіям і тому, як застосовувати їх у бізнесі. Університет поєднує в собі сучасний академічний підхід і практичний досвід у технологіях, щоб створити інтелектуальний та освітній центр, зосереджений на підприємницькій культурі, сучаних технологіях і технологічній спільноті. У травні 2022 SET University запустив в партнерстві в Міністерством цифрових трансформацій безплатний онлайн-курс по кібербезпеці, що зібрав 5000 заявок від українців за два тижні.

Startup Wise Guys

Зробивши понад 300 інвестицій у стартапи на ранніх стадіях, Startup Wise Guys є одним із найактивніших інвесторів у Європі. Щоб допомогти засновникам технологічних стартапів стати успішними підприємцями, вони керують акселератором стартапів світового класу з 2012 року. Вони зосереджені на стартапах на ранніх стадіях розвитку в таких напрямах, як B2B SaaS, Fintech, кібербезпека, XR та сталий розвиток. У портфоліо Startup Wise Guys вже 11 успішних екзітів, а загальний рівень виживання та успішності стартапів перевищує 80%.

tech2impact

Глобальний цифровий хаб для технологічних impact-бізнесів з міжнародною мережею та 5-місячною програмою акселерації, розробленою для засновників технологічних impact-бізнесів з Європи, Близького Сходу і Африки. Програма допомагає підприємцям отримати інвестиції, знайти правильного інвестора та масштабувати позитивний вплив свого проєкту.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu