Криптовалюти, Новини, Пресрелізи

Huobi Global підтвердила співпрацю з Pyth Network

26 Липня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Мережа Pyth, рішення Oracle наступного покоління, сьогодні оголосила про нове партнерство з обміну даними з провідною світовою біржею криптовалют Huobi Global. Huobi Global поділиться своїми цінними даними про криптовалюту безпосередньо в ланцюжку з Pyth, що дозволить йому краще надавати фінансові дані для своєї глобальної екосистеми DeFi.

Мережа Pyth є основною частиною інфраструктури DeFi із ціновими потоками, отриманими від спільноти з понад 65 провідних світових торгових установ, бірж і криптокомпаній, кожна з яких надає дані про криптовалюту, валюту, акції та товари. Мережа стимулює учасників ринку ділитися безпосередньо в ланцюжку даними про ціни, зібраними в рамках їхніх поточних операцій. Потім мережа агрегує ці дані першої сторони про ціну (все ще в ланцюжку) і робить їх доступними для використання в додатках у ланцюзі або за його межами. Він зарекомендував себе як найнадійніше джерело фінансових даних для екосистеми DeFi.

Фінансовий директор Huobi Лілі Чжан сказала: «Оракули даних є невід’ємною частиною децентралізованого світу, і лише ті з низькою затримкою та високою надійністю можуть служити основою для стійких протоколів DeFi. Мережа Pyth зі своєю швидкозростаючою мережею шанованих партнерів із обробки даних є прикладом такого захоплюючого потенціалу».

«Huobi Global зарекомендувала себе як провідна криптобіржа в криптоекономіці, і ми з нетерпінням чекаємо можливості перевести їхні дані про цифрові активи в ланцюжок, продовжуючи будувати майбутнє фінансів і створити більш ефективні децентралізовані ринки» – Майк Кехілл, директор Асоціації даних Pyth

Про Huobi Global

Huobi Global, заснована в 2013 році, є однією з провідних у світі бірж криптовалют з десятками мільйонів користувачів на п’яти континентах і в 160 різних країнах і регіонах. Ми прагнемо розширювати фінансову свободу та створювати нове глобальне багатство, оскільки протягом багатьох років очолюємо індустрію криптовалют у спотових операціях, деривативах і біткойнах. Наша інфраструктура, операції та пропозиції базуються на процесах і стандартах, які надають пріоритет безпеці користувачів і відповідності галузевим нормам, підкріплюючись потужною глобальною підтримкою клієнтів, що базується на місцевому досвіді. Він пропонує унікальне торгове середовище, яке справді орієнтоване на клієнтів, безпечне та стабільне для всіх користувачів, що забезпечує їхній довгостроковий успіх. Для отримання додаткової інформації відвідайте www.huobi.com

Про мережу Pyth

Мережа Pyth — це спеціалізоване рішення оракул для чутливих до затримок фінансових даних, які зазвичай зберігаються за «городами» централізованих установ. Мережа Pyth зосереджена на пошуку нового та недорогого способу передачі цих унікальних даних у ланцюг та безпечного їх агрегування.

Щоб дізнатися більше про мережу Pyth, відвідайте pyth.network

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu