Безпека, Додатки, Новини, Пресрелізи, Стартапи

SpyBuster для iOS виявляє застосунки, які можуть загрожувати конфіденційності персональних даних

26 Липня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Довгоочікувана версія антишпигунського додатку SpyBuster для iOS тепер офіційно доступна! Команда MacPaw розробила версію антишпигунського інструменту SpyBuster для iPhone. Застосунок створений для виявлення і видалення програм, які походять з росії чи білорусі або підключаються до серверів у цих країнах.

Про SpyBuster

SpyBuster виконує дві функції — сканує пристрій на наявність встановлених програм, які мають зв’язки з росією чи білоруссю, і відстежує, чи надсилаються дані на російські чи білоруські сервери.

Реліз SpyBuster для macOS відбувся в березні 2022 року. Функцію статичного аналізу SpyBuster також було додано до CleanMyMac X від MacPaw як частину модуля Uninstaller. У червні команда SpyBuster випустила розширення для браузера Google Chrome, яке сповіщає користувачів про підозрілі підключення веб-сайтів до серверів у країнах-агресорках і візуалізує їх на мапі.

Навіщо використовувати SpyBuster

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, кількість кібератак різко зросла, повідомляє CNBC. Раніше експерти з безпеки Microsoft прийшли до висновку, що близько 53% усіх кібератак у період з липня 2020 року по червень 2021 року були здійснені з території в росії, згідно зі звітом Microsoft Digital Defense Report. Атаки були зосереджені на різних цілях у США, Україні, Великій Британії та союзниках НАТО по всій Європі.

SpyBuster — це превентивний інструмент, який допоможе виявити та заблокувати з’єднання додатків і веб-сторінок із серверами в росії чи білорусі.

Девайси знають та зберігають найбільш конфіденційну інформацію про наше життя. Уявіть, що ваша цифрова персона опинилася в чужих руках? Ваші приватні повідомлення, документи, банківські та фінансові дані, проєкти, контакти, дані про здоров’я, приватні фотографії, відео, місцезнаходження та маршрути, пошти і паролі чи історія веб-браузеру. Знання про те, куди йдуть ваші особисті дані та хто має до них доступ, може бути ключовим елементом цифрової безпеки. І оскільки все наше життя може зберігатися в iPhone, SpyBuster для iOS стає необхідністю.

Навіщо виявляти підозрілі зв’язки

У 2016 році Росія прийняла законодавство, яке вимагає від провайдерів зв’язку зберігати особисті дані користувачів, включаючи вміст голосових дзвінків, зображень і текстових повідомлень, протягом 6 місяців. Закон також забов’язує зберігати такі метадані, як інформація про відправника та одержувача, час надсилання і місцезнаходження людини протягом трьох років. Таке законодавство може не відповідати особистим стандартам користувачів з кібербезпеки даних. SpyBuster дозволяє краще захистити персональні дані зважаючи на російсійське законодавства.

Функції SpyBuster

SpyBuster для iOS сканує iPhone на наявність потенційно небажаних програм і сповіщає вас, якщо такі знайдено. Інструмент дозволяє точно знати, чому позначена програма є підозрілою, і пояснює, як видалити програму з iPhone.

SpyBuster для iOS виявляє застосунки, які можуть загрожувати конфіденційності персональних даних - startups, press-release, news, dodatky, bezpeka

Сканування на наявність загроз

Щойно користувач запускає SpyBuster на iPhone, додаток перевіряє код і ресурси застосунків на пристрої на наявність доказів потенційно небажаного зв’язку.

SpyBuster для iOS виявляє застосунки, які можуть загрожувати конфіденційності персональних даних - startups, press-release, news, dodatky, bezpekaСповіщення про підозрілі програми

Після завершення сканування користувач побачить список програм на пристрої, які можуть бути небажаними, якщо такі є.

Можна також дізнатисяпричини підозри до кожної з програм (наприклад, ru присутній в app bundle ID, що присвоюється додаткам при створенні і відображає країну розробки) та інструкції щодо видалення програми з iPhone.

SpyBuster для iOS виявляє застосунки, які можуть загрожувати конфіденційності персональних даних - startups, press-release, news, dodatky, bezpeka

Регулювання рівня виявлення

У SpyBuster ви можете регулювати рівень виявлення між мінімальним і максимальним.

Від простих речей, як-от ru в app bundle ID, до менш очевидних, як-от доступність програм лишедвома мовами, одна з яких — російська, SpyBuster розглядає список індикаторів, які можуть означати, що програма є потенційно небажаною.

Повний список критеріїв виявлення підозрілих програм доступний в меню програми: Як працює SpyBuster?

Технічні характеристики

SpyBuster для iOS доступний для iPhone з iOS 14.0 або новішою версією.

Як завантажити

Завантажте SpyBuster за посиланням https://spybuster.app/ або встановіть із App Store.

Підтримка

Маєте запитання чи відгук про SpyBuster? Напишіть нам на spybuster@macpaw.com!

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu