Криптовалюти, Новини, Пресрелізи

Використовуйте шанс Web3, незважаючи на ведмежі настрої

26 Липня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Криптовалютний ринок продовжує тенденцію до зниження, що почалася наприкінці минулого року, і ціни на біткойн (BTC) та ефіріум (ETH), дві криптовалютні цитаделі, різко впали, особливо з травня цього року. Інвестиції в криптпростір також скоротилися — загальний обсяг венчурного капіталу в криптовалюті за перші шість місяців цього року становив 9,3 млрд доларів США, що на 26% менше від рекордних 12,5 млрд доларів США, встановлених у першій половині минулого року. Тим часом на біржах цифрових валют та платформах крипто-кредитування було проведено масштабні звільнення, що ще більше посилило негативні настрої на ринку.

Однак простір Web3 процвітав, незважаючи на загальне ведмеже ринкове середовище. Технологія Web3 продовжує розвиватися, і багато засобів і талантів увійшли в простір Web3, що призвело до випуску різних інноваційних програм. GameFi, зокрема, переживає здорову порцію розвитку поряд із збільшенням числа користувачів.

Web3 завойовує довіру та визнання серед користувачів мережі, і все більше організацій починає приєднуватися до Web3. Як тоді інвесторам привернути увагу до цього багатообіцяючого простору, який виріс як на дріжджах, незважаючи на спад на ринку?

Ось кілька пропозицій:

  1. Підтримуйте довіру та зберігайте інвестиції у Web3

Менш ніж за місяць ринкова вартість Luna, що спочатку становила десятки мільярдів доларів, впала майже до нуля; Three Arrows Capital відмовилася від управління фондами на десятки мільярдів доларів і почала мати борг в один мільярд доларів; децентралізована кредитна платформа Celsius Network подала заяву про захист від банкрутства. Такі катастрофічні події у поєднанні з падінням цін на цифрові валюти зробили багатьох користувачів дедалі песимістичнішими щодо майбутнього криптовалютної індустрії. Впевненість украй необхідна у такий вирішальний момент.

З огляду на нинішню відсутність довіри до майбутнього галузі часто легко забути, що блокчейн був заснований з довірою у своїй основі. За останні десять років блокчейн щосили боровся за вирішення проблем довіри, властивих централізованим системам. Блокчейн не тільки успішно працює вже майже десять років, але завдяки йому розквітли інноваційні продукти в просторах DeFi та NFT, що стало наріжним каменем перспективного майбутнього Web3.

Перехід від бичачого ринку на початку минулого року до поточного ведмежого призвело до того, що користувачі постраждали від значного знецінення активів. Тепер користувачам потрібна надійна платформа для зберігання активів, що залишилися до настання крипто-весни, а біржі цифрових активів стали кращими платформами як через зручність торгівлі, так і через багатий набор пропонованих опцій. Такі установи, як Huobi Global, працюють безпечно з моменту зародження криптоіндустрії з нульовими інцидентами безпеки та зарекомендували себе як надійний вибір для користувачів.

  1. Підсилити навчання та брати активну участь у розробці Web3.

Ethereum було розроблено наприкінці 2013 року, коли ціна BTC впала вдвічі з 1000 до 500 доларів США. На початок 2016 року технологія Ethereum здобула визнання, і ціна ETH почала стрімко зростати, залучаючи громадський інтерес. Сьогодні Ethereum зарекомендував себе як провідна публічна мережа, якій довіряють маси. Так само Huobi Global також була створена в 2013 році і з того часу зміцнила свою репутацію надійної платформи для торгівлі цифровими валютами для користувачів.

Децентралізована біржа криптовалют Uniswap – ще один чудовий проект, що з’явився на ведмежому ринку. З прикладів недавньої історії стає очевидним, що ведмежі ринкові умови можуть призвести до успішного інноваційного бізнесу.

Складні ринкові умови можуть бути природним фільтром, відсіюючи перспективні проекти від своїх конкурентів і надаючи розробникам та інвесторам цінні можливості дізнаватися такі проекти та інвестувати у них. Huobi Global має намір регулярно оновлювати свою платформу Huobi Learn, додаючи інструменти та поради, щоб користувачі постійно навчалися.

  1. Спілкування створює велику цінність

З моменту народження блокчейну минуло менше десяти років, але розвиток у цій галузі відбувався стрімкими темпами. Використання Web3 було б синонімом сприяння розвитку спільноти. До прикладу, Huobi Global має понад 200 000 користувачів по всьому світу в каналах Telegram і Discord, які активно обговорюють останні події Web3. Huobi також не соромиться відігравати активну роль у розвитку цього перспективного простору і вже перерахувала десятки токенів, пов’язаних з індустрією Web3.

Web3 на нас і залишиться тут, щоб залишитися. Вхопитися за цю можливість якнайшвидше — єдиний шлях уперед.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu