Бізнес, Новини, Спільнота

Meta та Мінцифри запускають програму для малого бізнесу в Україні

26 Липня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Meta разом із «Дія.Бізнес» запускає навчальний центр для українського малого та середнього бізнесу. Про це повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

  • Підприємцям безоплатно доступні тренінги й курси від компанії на платформах Meta Blueprint і Meta Boost.
  • Кожен зможе пройти навчання з маркетингу, SMM, створення контенту. Усі програми — українською мовою.
  • У наступних планах Meta — виділити $1,5 млн на рекламні кампанії українського бізнесу.
  • Крім того, на ресурсі можна буде знайти історії успішних українських підприємств, важливу інформацію про локальні партнерські програми та багато інших корисних ресурсів.

WhatsApp також оголосив про запуск чатбота, щоб зробити навчання ще більш ефективним. Програма спрямована на забезпечення доступу до інформації, навчання та відкриття нових можливостей для власників бізнесу.

Meta та Мінцифри запускають програму для малого бізнесу в Україні - community, news, businessMeta та Мінцифри запускають програму для малого бізнесу в Україні - community, news, business

За даними Європейської комісії, до вторгнення Росії малі та середні підприємства відігравали значну роль у створенні робочих місць, становлячи 63,8% від загального числа зайнятого населення України. Війна призвела до того, що 50% українських підприємств повністю закрилися, тоді як інша половина змушена працювати набагато менше від своїх можливостей.

Meta Blueprint — це глобальна освітня програма, яка дозволяє її учасникам розширити свої знання і розвинути навички в галузі цифрового маркетингу та соціальних мереж. Вона містить десятки тренінгів і семінарів та надає можливість отримати сертифікат, що підтверджує компетентність учасника.

Платформа Meta Boost надає доступ до численних онлайн-семінарів про те, як ефективно створювати імідж компанії, підвищувати впізнаваність бренду, підтримувати зв’язок із клієнтами й створювати цікавий і захопливий контент.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu