Благодійність, Війна, Новини, Пресрелізи

Організація United for Ukraine (UFU) збільшує зусилля для забезпечення людей, що залишають Україну, безкоштовним тимчасовим житлом в Європі

11 Серпня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Організація United for Ukraine (UFU) збільшує зусилля для забезпечення людей, що залишають Україну, безкоштовним тимчасовим житлом в Європі

На цей час завдяки співпраці UFU та Airbnb.org більш як сім тисяч осіб, які покинули Україну, отримали тимчасове житло в країнах Європи.

У результаті російського вторгнення в Україну по всій Європі зареєстровано понад 6,2 мільйона біженців, тому потреба в житлі залишається гострою.

«За останні місяці Україна змусила об’єднатися увесь світ. Українці здивували та надихнули інші народи своєю хоробрістю і стійкістю у захисті майбутнього своєї країни, європейського континенту та планети. Водночас мільйони людей стали жертвами найбільшої кризи біженців з часів Другої світової війни. Таким людям потрібна підтримка, координування і, найголовніше, безпечний дах над головою», — заявляє Ніна Левчук, співзасновниця платформи United for Ukraine.

Платформу підтримали багато людей та організацій, зокрема IRC, Google.org і Airbnb.org, які допомагають біженцям, коли ті долають цей складний період та шукають безпечне місце.

«Компанія Airbnb.org вдячна за безперервну приголомшливу щедрість власників житла на Airbnb і людей по всьому світу, які підтримали цю ініціативу: вони відкрили двері своїх помешкань або пожертвували кошти для Airbnb.org. Завдяки цьому безкоштовне тимчасове житло отримало до 100 000 біженців з України. Ми вдячні United for Ukraine за допомогу у пошуках нужденних людей та їх координуванні через Airbnb.org», — заявила Кетрін Ву, керівниця Airbnb.org.

UFU — це платформа, яка надає консолідовані, швидкі та ефективні рішення в різних країнах для тих, хто постраждав від російської агресії та був змушений покинути домівку. Це швидкий і раціональний спосіб для українських біженців знайти прихисток в 45 європейських країнах.

«Ми дізналися про платформу UFU з соціальних мереж. Нам терміново було потрібно помешкання в Торрев’єха, де я знайшла роботу, але ми нікого не знали в місті, а орендувати квартиру не було можливості. Організація UFU відразу ж запропонувала нам три варіанти тимчасового житла на вибір. Ми зупинилися на затишній квартирі за 2 хвилини пішки від моєї нової роботи»,  — ділиться Віра Вовчук, вчителька з України, яка виїхала до Іспанії на тимчасове проживання.

UFU та Airbnb.org вже надали безкоштовне тимчасове житло для понад 7000 біженців з України.

Українці, яким потрібне тимчасове житло терміном до одного місяця, можуть заповнити форму на вебсайті UFU й оператори кол-центру допоможуть знайти помешкання.

Про United for Ukraine (UfU)

United for Ukraine (UfU) — міжнародна громадська організація, яка надає інформаційну і юридичну підтримку тим, хто рятується від війни в Україні з перших днів повномасштабного вторгнення Росії. Ми залучили партнерів, щоб стати потужною спільнотою та ефективною екосистемою, яка допомагає українцям інтегруватися за кордоном.

Про Airbnb.org

Airbnb.org — це некомерційна організація, що надає помешкання людям у кризові часи по всьому світу. Airbnb.org працює незалежно та безкоштовно використовує технології, послуги та інші ресурси Airbnb, Inc. для реалізації своєї місії. Ця ідея виникла у 2012 році в одного з господарів. Шелл, власниця житла на Airbnb, безкоштовно запропонувала своє помешкання для постраждалих урагану «Сенді». Доброта тої жінки породила цілий рух та заклала початок програмі, яка дозволяє господарям на Airbnb надавати житло людям у скрутні часи. З того часу програма розвинулася, аби зараз зосередитися на реагуванні на надзвичайні ситуації та наданні прихистку евакуйованим особам, біженцям, службам порятунку, шукачам притулку, працівникам життєво важливих сфер на передовій боротьби з пандемією COVID-19. Відтоді господарі відкрили свої помешкання та забезпечили житлом 100 000 осіб, які потребували тимчасового розміщення в кризовий період. Airbnb.org є окремою і незалежною від Airbnb, Inc. організацією. Airbnb, Inc. не стягує сервісний збір з Airbnb.org за користування платформою.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu