Гаджети, Новини, Пресрелізи, Технології, Топ

Презентація Apple: що показав техногігант із Купертіно?

08 Вересня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Це сталося! Вчора відбулася довгоочікувана презентація Apple, тож ділимось найгарячішими новинами з неї.

Загалом було представлено 8 продуктів:

  • Apple Watch 8.
  • Apple Watch SE.
  • Apple Watch Ultra.
  • AirPods Pro.
  • iPhone 14.
  • iPhone 14 Plus.
  • iPhone 14 Pro.
  • iPhone 14 Pro Max.

З перших хвилин презентації стало зрозуміло, що Apple роблять особливий акцент на захисті безпеки життя. Цією темою була пронизана вся презентація і майже в кожному новому продукті є функції, які потурбуються про вас у разі надзвичайної ситуації. Це і нові датчики на годинниках для відстеження стану здоров’я в моменті, і автоматичні системи виклику екстрених служб, і датчик виявлення аварій, і найголовніше – супутниковий зв’язок.

Завдяки цьому їх нові ґаджети виглядають не просто бажаними, а життєво необхідними. Непоганий хід, нічого не скажеш!

І, чесно кажучи, не захотіти представлені новинки дуже складно. Вони дійсно круті.

Новий Apple Watch Ultra для спортсменів, оновлення для Apple Watch 8 та SE

Apple Watch Ultra

Компанія Apple вийшла на ринок професійних годинників для спорту і представила Apple Watch Ultra. Як стверджують у компанії, на створення новинки пішло чимало часу. Новинка більша, потужніша, міцніша. Годинник може працювати до 36 годин, з продовженням до 60 годин у більш економному режимі (до Garmin і двох тижнів ще далеко).

Презентація Apple: що показав техногігант із Купертіно? - home-top, tech, press-release, news, gadzhety

Додали нову кнопку, колесо Digital Crown зробили більшим. Звичайно ж, нові ремінці, новий початковий екран. Годинник підходить як для глибоких занурень під воду (до сотні метрів) так і для походів у гори. Він може легше витримувати низькі та надвисокі температури.

Ціна — $799. Замовляти можна зараз, у продажу — з 23 вересня.

Apple Watch 8

Дизайн годинника залишився таким же як і раніше. Стилізувати гаджет під себе традиційно можна за рахунок вибору з великого числа кольорів та різних ремінців. В компанії також наголосили, що новинка має захист від води, бруду та досить міцна.

Презентація Apple: що показав техногігант із Купертіно? - home-top, tech, press-release, news, gadzhety

Та основний акцент традиційно робиться на нових можливостях годинника. Наприклад, новий датчик температури, що вивчає зміни температури тіла. Додані нові функції для відслідковування показників, які стосуються жіночого здоров’я.

Ще одна нова функція — відслідковування аварій. Тепер Apple Watch розуміють, коли людина потрапляє в аварію і можуть автоматично дзвонити в службу допомоги. Для запуску цієї функції в Apple витратили роки тестів та досліджень, щоб годинник міг зрозуміти, коли людина дійсно потрапляє в аварію.

Ще одна функція стосується найбільшої проблеми Apple Watch — вони працюють дуже мало. Тепер запущена функція Low Power Mode, що повинна збільшити роботу годинників до 36 годин.

Загалом оновлення стало не дуже великим, і стосується лише нових датчиків та кольорів годинника. Вартість — від $399 та від $499 залежно від версії. Замовляти можна сьогодні, у продажу — з 16 вересня.

Apple Watch SE

Компанія оновила також і Apple Watch SE — свою більш доступну модель. Ціна від $249 та $299 залежно від моделі.Презентація Apple: що показав техногігант із Купертіно? - home-top, tech, press-release, news, gadzhety

Нові iPhone 14 та iPhone 14 Pro

iPhone 14 / iPhone 14 Plus

Традиційно Apple показує моделі у двох розмірах: 6,1 та 6,7 дюймів. Cмартфон працює на A15 Bionic. Захист від вологи та бруду. Всього 5 нових кольорів. Обіцяють також потужнішу батарею, але є підозра, що смартфон всеодно не проживе довше одного дня.

Презентація Apple: що показав техногігант із Купертіно? - home-top, tech, press-release, news, gadzhetyУ версій iPhone 14 / iPhone 14 Plus по дві камери + фронт камера для селфі, як її називають у Apple. Вкотре можемо повторити, що це дуже круті камери, які мають значні покращення як технічні, так і в сфері софту, який обробляє фотографії. Для відео додали Action Mode, що допоможе робити якісніші відео у русі.

Багато говорили й про 5G, але для України все — мимо.

Як і в Apple Watch, додали функцію виявлення аварій, яка зможе дзвонити у службу спасіння при аварії. Загалом цього року компанія зробила великий упор саме на функціях, що стосуються безпеки та допомоги при інцидентах. Наприклад, відправка сигналу SOS через супутники для виявлення людей у місцях, що традиційно мають не найкраще покриття.

Ціна новини iPhone 14 — від $799, а iPhone 14 Plus — від $899. Замовити можна ж 9 вересня, старт продажів новинок розділять: меншенький з 16 вересня, а більшенький — з 7 жовтня.

iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max

Більше ніякого чубчика! Тепер маленький виріз. Форма та сама, але зміна верхньої частини змінює вигляд передньої частини iPhone 14 Pro / Pro Max.

Презентація Apple: що показав техногігант із Купертіно? - home-top, tech, press-release, news, gadzhetyНовину частину назвали Dynamic Island і підігнали під виріз різного роду пуші чи технічні повідомлення. Вона інтерактивна, на неї можна клікати та розкривати вікно. Доступ до нової функції дадуть і іншим розробникам, вони зможуть адаптувати свої додатки.

Розміри дисплеїв — 6,1 та 6,7 дюймів. Обіцяють, що екрани дуже яскраві та якісні. Присутня функція Always-On Display. Працює новинка на новому A16 Bionic, створений по 4-нанометровому процесу, іншими словами — він дуже потужний і при цьому має не надто велике споживання енергії. Загалом один з топів Apple майже 10 хвилин розповідав, наскільки A16 Bionic класний і ми віримо, що це дійсно так.

Камери. Тут Apple традиційно перемагає сама себе і щороку випускає смартфон з камерою, яка ще краща. Пікселів більше, сенсори краще – все як ніколи раніше. Але традиційно, для гарної фото потрібен не лише гаджет, а й вміння — це у комплекті не йде. Камер у Pro-версій три.

Три традиційних кольори плюс один новий — фіолетовий. Вже звична маркетингова фішка Apple щороку змінювати один колір.

Ціна — $999 за iPhone 14 Pro та $1099 за iPhone Pro Max. Ціна не змінилась.

Весь лайнап смартфонів Apple зараз виглядає так:

Презентація Apple: що показав техногігант із Купертіно? - home-top, tech, press-release, news, gadzhety

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu