Бізнес, Інвестиції, Новини, Поради, Стартапи

Інвестфонд NetSolid Investments підтримав перший проєкт студії мобільних застосунків Apme

19 Вересня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Український фонд NetSolid Investments проінвестував у студію Apme, ставши лід інвестором перспективного проєкту з розробки та маркетингу власних мобільних застосунків у сфері personal health. 

Компанія Apme заснована в 2021 р. На момент інвестування її перший застосунок Nutry був повноцінним продуктом з понад роком трекшену на цільовому ринку —  у країнах Tier-1.

Інвестфонд NetSolid Investments підтримав перший проєкт студії мобільних застосунків Apme - startups, porady, news, investytsiyi, businessІнвестфонд NetSolid Investments підтримав перший проєкт студії мобільних застосунків Apme - startups, porady, news, investytsiyi, business

Застосунок отримав 4,86 бала у світовому рейтингу на App Store.

Цікаво, що за ідеєю Nutry стоїть персональна історія його фаундера Дмитра: він зміг покращити здоров’я за допомогою практик, які лягли в основу застосунку.

Партнери NetSolid Investments були знайомі з Дмитром Налбатом — фаундером та CEO Apme — задовго до угоди. Впродовж останнього року команда Фонду спостерігала за розвитком застосунку Nutry.

«Ми знаємо Дмитра як талановитого підприємця, за плечима якого кілька успішних бізнесів та, зокрема, продаж одного з них найбільш відомому iGaming-оператору Східної Європи. Експертиза Дмитра у product development та digital marketing вже втілюється у стрімкому зростанні бізнесу Apme. Ми раді долучитись власними силами до розвитку студії вже з позиції партнера, щоб прискорити досягнення спільних цілей», — Станімір Добрев, Managing Partner. 

Apme має фокус на створення родини мобільних продуктів для контролю фізичного й психічного здоровʼя та освітніх проєктів.

Про інвестиційний фонд:

NetSolid Investments — український інвестиційний фонд. Інвестує в експертів та проєкти фінанси й власну експертизу.

Фокус інвестування: affiliate marketing, traffic products, marketplaces, platforms, saas, apps, other digital marketing products.

Про проєкт:

Apme — студія з розробки та маркетингу власних мобільних застосунків. Nutry — перший проєкт студії, що допомагає користувачам із США ефективно дотримуватись періодичного голодування та покращити дієту: https://apme.io/

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu