Новини

SOFTICO стає партнером Elastic

20 Вересня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Компанія SOFTICO та компанія Elastic оголосили про підписання партнерського договору. У рамках оголошеного партнерства SOFTICO надаватиме рішення Elastic в Україні.

Рішення Elastic призначені для корпоративного пошуку, спостереження та безпеки, що базуються на єдиному гнучкому стеку технологій, який можна розгорнути в будь-якому місці. Рішення Elastic використовують такі світові лідери, як Netflix, Uber, Slack, Microsoft та тисячі інших.

Elastic – американсько-голландська компанія, заснована в 2012 році в Амстердамі, Нідерланди, раніше відома як Elasticsearch. Це пошукова компанія, яка створює самоврядні рішення та пропонує програмне забезпечення як послугу для пошуку, ведення журналів, безпеки, спостереження та аналітики. Elastic забезпечує горизонтально масштабований пошук, підтримує багато поточність. Пошукові індекси можна розділити на сегменти, кожен сегмент може мати кілька реплік, на кожному вузлі може бути розміщено кілька сегментів, при тому кожен вузол діє як координатор для делегування операцій правильному сегменту, пере балансування та маршрутизація виконуються автоматично. Інша особливість – так званий “шлюз”, що забезпечує довгострокове збереження індексу: наприклад, індекс може бути відновлений зі шлюзу у разі збою сервера.

З питань придбання продуктів Elastic звертайтесь до наших фахівців +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua.

Нагадаємо, що наша команда готова відповісти на будь-які питання щодо встановлення рішення та допомогти з отриманням ліцензії. Залишайте свій запит та  отримайте безкоштовну ІТ-допомогу. Ви можете заповнити форму на сайті або написати нам на пошту info@softico.ua. Деталі тут https://it4ua.com.ua/help-ukraine/

SOFTICO – рішення з інформаційної безпеки, постачання та ліцензування програмного забезпечення від світових лідерів, CAD-рішення, IT-сервіси з інтеграції та обслуговування.

Детальніше про Elastic:

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu