Благодійність, Війна, Компанії, Новини, Пресрелізи

Компанія MacPaw передала військовим новітній український безпілотник виробництва UA Dynamics

14 Жовтня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Компанія MacPaw придбала і передала нашим захисникам новітній український безпілотник PUNISHER вартістю $50 000. Частково необхідну суму покрив збір, оголошений на 14-ий день народження компанії.  Безпілотний літальний апарат (БПЛА) PUNISHER вже допомагає нашим військовим на лінії фронту захищати Україну від російських окупантів.

Компанія MacPaw передала військовим новітній український безпілотник виробництва UA Dynamics - press-release, news, kompaniyi, vijna, charity

БПЛА PUNISHER від української компанії UA Dynamics, дозволяє військовим контролювати лінію фронту протяжністю 850 кілометрів та ефективно реагувати на атаки противника. Потужність новітнього українського безпілотника не знає аналогів — це високоточна альтернатива далекобійній артилерійській або ракетній зброї для ураження цілей ворога на дистанціях 25-45 кілометрів. Комплекс дозволяє знищувати цілі з “першого пострілу” і має прогнозовану локалізацію впливу.

Ефективна аеродинаміка планера PUNISHER дозволяє йому виконувати завдання навіть у несприятливих штормових погодних умовах. А в ідеальних умовах, коли швидкість вітру становить 8-10 м/с, розрахункова точність удару з висот 200 / 300 / 400 м — 4 метри від точки прицілювання.

Крім бойових завдань, БПЛА може використовуватися для доставки будь-якого необхідного вантажу, спеціальної розвідки, акцій прямої дії, психологічних операцій, логістичної підтримки спеціальних операцій, пошуку і порятунку.

Компанія MacPaw передала військовим новітній український безпілотник виробництва UA Dynamics - press-release, news, kompaniyi, vijna, charity

Перш ніж почати використовувати безпілотник безпосередньо на фронті, військові пройшли 3-тижневе навчання. Отримані знання і навички забезпечують максимальну якість виконання оперативних завдань.

Наразі це найдешевший і найпростіший спосіб завдати ворогу удару з великої відстані, не ризикуючи життям мирних жителів.

«Ми в MacPaw впевнені, що технології повинні покращувати життя людей. Під час повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України, важливо використовувати всі доступні ресурси, щоби наблизити нашу перемогу. Ми створюємо технології, тому надаємо нашим захисникам новітні технологічні розробки, які допомагають тримати оборону і рятувати життя», — Олександр Косован, засновник і CEO MacPaw.

Загалом, від початку повномасштабного вторгнення компанія передала на допомогу військовим і цивільному населенню більш ніж $5 млн. Частину коштів зібрали завдяки MacPaw Foundation, благодійному фонду компанії, створеному в 2016 році для втілення соціальних проєктів MacPaw.

Про MacPaw

MacPaw — українська продуктова компанія, яка створює та розповсюджує програми для macOS та iOS. Серед продуктів MacPaw — CleanMyMac X, Setapp, ClearVPN, SpyBuster, The Unarchiver та інші. Сьогодні програмами MacPaw користується понад 30 млн людей. Застосунки MacPaw встановлені на кожному п‘ятому комп’ютері Mac у світі.

Компанію заснував Олександр Косован у 2008 році. MacPaw є родом з України — і пишається цим. Підтримка та розвиток України є важливою частиною культури компанії.

Про MacPaw Foundation

MacPaw Foundation — благодійний фонд MacPaw, створений у 2016 році для реалізації соціальних проектів компанії. З лютого 2022 року, з початком повномасштабного російського вторгнення MacPaw Foundation закуповує і передає захисне спорядження, засоби тактичної медицини, а також системи зв’язку для українських захисників.

Загалом, компанія MacPaw вже передала на допомогу українцям більше $5 млн. Отримавши величезну кількість запитів з усього світу від користувачів продуктів MacPaw, Фонд почав приймати перекази на допомогу українцям. Більше $700 000 переказали Фонду небайдужі люди для підтримки України після того, як Фонд розпочав збір коштів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu