SET University уклали угоду про партнерство з Sigma Software та IdeaSoft

14 Жовтня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

SET University підписали партнерську угоду з Sigma Software та IdeaSoft. Ключова мета — розширення освітнього нетворку та посилення практичної експертизи для майбутніх студентів. В межах партнерства плануються довгострокові освітні програми та воркшопи з фокусом на темах кібербезпеки й блокчейну.

Наприкінці вересня 2022 року SET University уклав меморандум про співпрацю з Sigma Software University та IdeaSoft. В основі партнерської угоди ідея поєднання практичного досвіду від фахівців компаній та фундаментального академічного підходу SET University. Компанії готують до старту два освітніх формати — мікро-магістерські програми та класичні воркшопи сфокусовані на практичних навичках й компетенціях.

«Мікро-магістерська програма — це новий формат освіти, побудований за принципом бізнес-шкіл. Подібний підхід вже зарекомендував себе у світовій практиці й ми віримо в успішність перенесення цього досвіду. Наразі цифрова безпека та захист конфіденційної інформації є одними з найпріоритетніших напрямків, тож ми очікуємо на інтерес та залученість збоку талановитих студентів, світчерів та ІТ-фахівців», — додає президентка SET University, Ірина Вольницька.

Першим етапом співпраці в межах партнерства стануть спільні воркшопи з кібербезпеки та блокчейну за участі спікерів з Sigma Software University та IdeaSoft. Івенти будуть присвячені практичним компетенціям та навичками, серед яких: проблеми вразливості автентифікацій користувачів (XSS та SQL ін’єкції), скринінгу безпекових рішень та моделюванню атак, а також Burp Suite. Програми підійдуть для новачків та junior-спеціалістів.

«SET University — прогресивний виш, що прагне створити альтернативну вищу освіту, яка буде відповідати актуальним запитам ринку та бізнесу. Наша компанія має сильну експертизу в напрямку кібербезпеки та фахівці готові долучитися до розробки та валідації освітньої програми. Не виключаємо, можливість доєднатися у ролі викладачів або менторів програми», — коментує партнерську ініціативу керівниця освітніх програм в Sigma Software University, Ольга Осередчук.

«Розвиток web3 парадигми та поява все більшої кількості децентралізованих продуктів формують попит на блокчейн спеціалістів, тому вивчення блокчейн-технологій щороку стає все більш актуальним. Рішення про партнерство з SET University стало можливим завдяки спільним цінностям та баченню. Ми віримо в прогресивну практичну освіту, яка враховує актуальні запити компаній та комплексно розвиває фахівця. В межах партнерства ми також вбачаємо запуск спільних освітніх програм для появи нових й розвитку наявних web3 фахівців», — зазначає COO IdeaSoft, Анна Даценко.

SET University

Український неприбутковий навчальний заклад, що  надає вищу освіту для майбутніх лідерів технологічної індустрії. SET University поєднує сучасний підхід до навчання з фокусом на технології та підприємництво. З початком війни команда SET зосередилася на доступності актуальної ІТ-освіти для всіх українців, підтримці стартапів та гуманітарній допомозі.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu