Війна, Країна, Новини, Спільнота

Як правильно вмикати електроприлади після відключень світла – інструкція

01 Листопада, 2022

Не забудьте поширити ❤️

До відключень світла через атаки росіян та економію електроенергії ми поступово звикаємо. Але потрібно ще дотримуватися правил під час увімкнення світла. У Мінреінтеграції розповіли, як правильно вмикати побутові прилади після відновлення електропостачання.

    • Як правильно вмикати електроприлади після відключень світла – інструкція - community, news, country, vijna
  • Насамперед якщо у вас зникла електрика через стабілізаційне відключення – від’єднайте від мережі всі потужні прилади, які сильно споживають енергію. До них належать електробойлери, увімкнені електроплити, пральні машинки. Також вимкніть світло в кімнатах, якими не користуєтеся.
  • Не поспішайте одразу вмикати потужні електроприлади при подачі світла. Це може спричинити перевантаження мережі та нове відключення. Але вже через аварію на підстанції. А це може залишити вас без світла ще на довгий час.
  • Вмикайте електродвигуни або електропомпи через 20-30 хвилин після появи світла. Вони під час запуску споживають багато енергії.
  • Якщо ваші пральні машинки, посудомийки або інші потужні прилади мають таймер, запрограмуйте їх на запуск у нічний час. Це дасть змогу знизити навантаження на мережу.
  • Вимкніть зовнішнє освітлення. Під час подачі електрики воно може спричинити навантаження на мережу.

Раніше в «Укренерго» попередили, що енергетикам знадобиться більше часу на відновлення мереж, якщо люди не будуть економити електрику.

Рекомендації від ДТЕК, як правильно включати електроприлади після стабілізаційного відключення:

– Якщо зникло світло через стабілізаційне відключення за графіком – від’єднайте від мережі всі енергоємні прилади: пральні машини, чайники, бойлери, електронагрівачі, електроопалення, електроплити. А також вимкніть світло в приміщеннях;

– Після того, як у вас з’явилось світло, одночасно не вмикайте всі енергоємні прилади – обігрівачі, бойлери, електроплити, електрочайники тощо. Якщо у вас вдома декілька енергоємних приладів, обмежтеся включенням в мережу одного приладу, а інший увімкніть вже після закінчення використання попереднього;

– Енергоємні прилади, що мають таймери включення, запрограмуйте на роботу в нічний час з 00:00 до 06:00 ранку;

– Споживачам, які мають в користуванні електродвигуни і насосні станції, рекомендовано відключати їх від мережі, адже електродвигуни дають надзвичайно високе навантаження під час свого пуску. Включайте їх в мережу через 20-30 хвилин після появи електроенергії.

Бізнес-клієнтів просять відмовитись від використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

“Наразі дотримання цих простих рекомендацій – найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло”,- написали в ДТЕК

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu