Безпека, Бізнес, Новини, Пресрелізи

Спеціальна знижка 50% на термінові річні ліцензії SOLIDWORKS

03 Листопада, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Рішення SOLIDWORKS для 3D-проектування і розробки дозволяють створювати і перевіряти продукцію, обмінюватися і керувати даними, а також перетворювати інноваційні ідеї в успішні проекти.

Спеціальна пропозицією на термінові річні ліцензії SOLIDWORKS ініційована Dassault Systèmes, як допомога українським підприємцям у військовий час.

Спеціальна знижка 50% на термінові річні ліцензії SOLIDWORKS - press-release, news, business, bezpekaСпеціальна знижка 50% на термінові річні ліцензії SOLIDWORKS - press-release, news, business, bezpeka

Умови спеціальної пропозиції:

  • Знижка 50% на термінові річні ліцензії SOLIDWORKS.
  • Термін дії до 30 грудня 2022 року.
  • Позиції, що беруть участь у спеціальній пропозиції:
  • SOLIDWORKS Standard Term License – 1 Year
  • SOLIDWORKS Professional Term License – 1 Year
  • SOLIDWORKS Premium Term License – 1 Year

*Пропозиція діє тільки для замовників з України.

*Пропозиція не діє для замовників зі сфери навчання.

*Пропозиція не поєднується з будь-якими іншими акціями та спеціальними пропозиціями.

Компанія Dassault Systèmes забезпечує людей і компанії віртуальним середовищем для створення стійких інновацій. Провідні рішення компанії допомагають змінити підхід до розробки, виробництва виробів і сервісу. Додатки для взаємодії від Dassault Systèmes сприяють пошуку соціальних інновацій, дозволяючи віртуальному світу покращувати світ реальний. Забезпечуючи підтримку понад 220 тис. клієнтів, Dassault Systèmes працює більш ніж в 140 країнах світу, з компаніями будь-якого масштабу і з усіх галузей промисловості.

Встигніть скористатися спеціальною пропозицією на термінові річні ліцензії SOLIDWORKS!

Нагадаємо, що SOFTICO  –  ексклюзивний дистриб’ютор рішень SOLIDWORKS в Україні. З питань придбання SOLIDWORKS звертайтесь до наших фахівців +380 (44) 383 4410 або можете написати нам на пошту sales@softico.ua.

SOFTICO – рішення з інформаційної безпеки, постачання та ліцензування програмного забезпечення від світових лідерів, CAD-рішення, IT-сервіси з інтеграції та обслуговування. SOFTICO –  ексклюзивний дистриб’ютор рішень SOLIDWORKS на території України, Молдови та Грузії.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu