Благодійність, Війна, Новини, Пресрелізи

Українці об’єднують світ навколо вдячності та кажуть #DiakuYOU🇺🇦 (Дякую!) в новій кампанії MacPaw Foundation

01 Грудня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

MacPaw Foundation запускає міжнародну кампанію #DiakuYOU🇺🇦, щоб віддячити людям з усього світу, які продовжують підтримувати боротьбу українців за незалежність.

Міжнародна кампанія #DiakuYOU🇺🇦 — це привід висловити вдячність міжнародній спільноті, яка невпинно продовжує надавати Україні підтримку з першого дня повномасштабного російського вторгнення. Від імені всіх українців, ми кажемо — «Дякую!» (#DiakuYOU🇺🇦) — за те, що ви стоїте пліч-о-пліч з Україною.

Українці об’єднують світ навколо вдячності та кажуть #DiakuYOU🇺🇦 (Дякую!) в новій кампанії MacPaw Foundation - press-release, news, vijna, charity

Команда MacPaw Foundation створила відео про нову воєнну реальність, у якій живуть усі українці.

У кампанії #DiakuYOU🇺🇦 ми висловлюємо подяку тим, хто допомагає Україні протистояти російським загарбникам, опікується біженцями, надає гуманітарну допомогу, лікує, висвітлює правду про війну в Україні, донатить на армію і локальні благодійні ініціативи. Ми вдячні за будь-яку підтримку, яка допомагає зберегти бойовий дух навіть у найскладніші для українців часи.

Українці об’єднують світ навколо вдячності та кажуть #DiakuYOU🇺🇦 (Дякую!) в новій кампанії MacPaw Foundation - press-release, news, vijna, charity

Війна, яку розв’язала росія проти України, призвела до переміщення понад 14 мільйонів українців, згідно з даними УВКБ ООН. 90% українських біженців – це жінки та діти. Щоденні загрози життю і здоров’ю, постійні обстріли, руйнування цивільної інфраструктури змушують українців залишати свої домівки в пошуках безпеки, захисту та допомоги. Міжнародні донори та уряди країн-партнерів виділили понад $100 млрд на підтримку гуманітарної діяльності та необхідної інфраструктури в Україні. До опору російським загарбникам приєдналося понад 20 тис. добровольців з усього світу. Понад 2000 іноземних лікарів надають медичну допомогу постраждалим українцям. Ми можемо нескінченно продовжувати цей перелік допомоги, яку нам надає міжнародна спільнота.

«Російське вторгнення перетворює реальність в Україні на темряву, забираючи наше світло і наші життя. Попри те, на щастя, люди з усього світу об’єдналися і підтримали нас. Єдиний спосіб протистояти абсолютному злу — робити це разом. Дякуємо, що в ці найскладніші часи ви стоїте з нами пліч-о-пліч на різних фронтах: надаєте прихисток, гуманітарну і військову допомогу, лікуєте і реабілітуєте, займаєтеся волонтерством, надаєте робочі місця українцям, донатите на локальні ініціативи. Цією кампанією ми хочемо висловити подяку всім людям, які підтримують українців: від наших користувачів і партнерів з усього світу до урядів країн, волонтерів, лікарів, журналістів, парамедиків, захисників та кожної окремої людини, яка надала допомогу Україні. Завдяки вам і вашій непохитній вірі в перемогу України ми впевнені, що не самотні в своїй боротьбі. За вашу безупинну допомогу ми щодня кажемо: «Дякую», — Олександр Косован, засновник і CEO MacPaw.

Відео #DiakuYOU🇺🇦 створене у співпраці з харківською креативною агенцією «Mel Video». Харків з першого дня вторгнення перебуває під постійними російськими обстрілами. Незважаючи на постійні тривоги та перебої в енергопостачанні, креаторам з «Mel Video» (режисерка – Лада Сабова, продюсерка – Еветта Лукаш, оператор та монтажер – Ярослав Лукаш) вдалося втілити потужний меседж, яким ми хочемо поділитися зі світом.

Українці об’єднують світ навколо вдячності та кажуть #DiakuYOU🇺🇦 (Дякую!) в новій кампанії MacPaw Foundation - press-release, news, vijna, charity

Відео #DiakuYOU🇺🇦 опубліковано на YouTube за посиланням. Українці можуть долучитися до кампанії і сказати слова вдячності в коментарях під відео, а також поділитися відео в своїх соціальних мережах (Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter) і розповісти особисті історії, кому і за що вони хотіли б сказати #DiakuYOU🇺🇦.

Також у Twitter-треді #DiakuYOU🇺🇦 українці можуть подякувати людям з усього світу, які не залишилися осторонь і підтримують нас у нашій боротьбі.

Зараз світ вчиться розмовляти українською, тому ми запрошуємо вас сказати світу  #DiakuYOU🇺🇦 разом із нами.

Про MacPaw

MacPaw — українська продуктова компанія, яка створює та розповсюджує програми для macOS та iOS. Серед програм MacPaw — CleanMyMac X, Setapp, ClearVPN, SpyBuster, The Unarchiver та інші. Сьогодні програмами MacPaw користується понад 30 млн людей. Застосунки MacPaw встановлені на кожному п‘ятому комп’ютері Mac у світі.

Компанію заснував Олександр Косован у 2008 році. MacPaw є родом з України і пишається цим. Підтримка та розвиток України є важливою частиною культури компанії.

Про MacPaw Foundation

MacPaw Foundation — благодійний фонд MacPaw, створений у 2016 році для реалізації соціальних проєктів компанії. З лютого 2022 року, з початком повномасштабного російського вторгнення MacPaw Foundationзакуповує і передає захисне спорядження, засоби тактичної медицини, а також системи зв’язку для українських захисників.

Загалом, компанія MacPaw вже передала на допомогу українцям більш ніж $5,5 млн. Отримавши величезну кількість запитів з усього світу від користувачів продуктів MacPaw, Фонд почав приймати перекази на допомогу українцям. Більше $700 000 переказали Фонду небайдужі люди для підтримки України після того, як Фонд розпочав збір коштів.

MacPaw Foundation докладає зусиль, щоб допомогти врятувати життя українських захисників. Ви можете приєднатися до наших зусиль тут.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu