Благодійність, Війна, Новини, Спільнота

Кров рятує життя: MacPaw Foundation проводить благодійний розіграш рідкісного піна WWDC19, щоб придбати портативні холодильники для зберігання крові

08 Червня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

MacPaw Foundation, благодійний фонд компанії MacPaw, запустив розіграш оригінального рідкісного піна WWDC19 з українським прапором. MacPaw Foundation збирає $10 000 на придбання 5 портативних холодильників для зберігання крові, які допоможуть рятувати життя тисячам українців.

Благодійний розіграш PinToWin проводиться другий рік поспіль. Минулого року вдалося зібрати $17 000, а переможцем став Марцін Влочко, програміст із Польщі. Торішній переможець вирішив передати виграний пін з WWDC19 для MacPaw Foundation, щоби знову допомогти зібрати кошти на допомогу Україні. Мета цьогорічного аукціону — зібрати $10 000 і придбати 5 портативних холодильників для зберігання крові.

Усі додаткові кошти, отримані від #PinToWin2023, будуть спрямовані на допомогу українцям, які постраждали внаслідок російського теракту на Каховській ГЕС.

В чому цінність піна WWDC 2019 з українським прапором?

WWDC (Worldwide Developers Conference) — це щорічна конференція, організована Apple, на якій компанія презентує свої найновіші технології та програмне забезпечення. Пін WWDC став символом ідентифікації та розпізнавання для учасників конференції та шанувальників бренду Apple. Щороку під WWDC випускаються лімітовані піни, які можна отримати лише безпосередньо під час відвідання конференції. Вже традиційно піни з WWDC — бажані серед колекціонерів та фанатів Apple.

Чому збираємо на портативні холодильники для зберігання крові?

Донорська кров є незамінною для порятунку життів людей, які щодня отримують поранення внаслідок російських обстрілів. В умовах бойових дій, коли доступ до електроенергії або стійкого постачання холоду обмежений або неможливий, холодильники для зберігання крові можуть працювати автономно. Кров, яка зберігається у таких холодильниках може бути оперативно транспортована до потерпілих у важких умовах.

6 червня, в ніч після WWDC 2023, поки увесь світ обговорював нові окуляри віртуальної реальності, російські війська здійснили підрив Каховської ГЕС. В Херсонській області проводиться евакуація населення, а вода з Дніпра затоплює населені пункти. MacPaw не може лишатися осторонь, тому усі екстра кошти будуть спрямовані на допомогу постраждалим.

Як взяти участь у благодійному розіграші піна WWDC 2019?

Благодійний аукціон проходить на сторінці MacPaw у Twitter з 7 червня  по 14 червня 2023 року. У четвер 14 червня, у Всесвітній день донора крові через random.org MacPaw Foundation обере переможця, який отримає рідкісний пін з українським прапором. Для участі в аукціоні потрібно:

• задонатити будь-яку суму до MacPaw Foundation
• написати комент в Twitter-треді: «donate + #PinToWin2023»

«Коли минулорічний переможець Марцін Влочко запропонував знову розіграти пін WWDC19, а гроші спрямувати на допомогу українцям — ми вирішили підтримати ініціативу! Кошти, зібрані в рамках благодійного аукціону #PinToWin2023 будуть спрямовані на придбання 5 холодильників для зберігання крові, а усі екстра кошти будуть спрямовані на допомогу постраждалим теракту на Каховській ГЕС, який відбувся прямо в ніч під час WWDC. Кров рятує життя і разом ми можемо допомогти врятувати тисячі українців», — Анна Манухіна, CSR Lead MacPaw та директорка MacPaw Foundation.

Про MacPaw

MacPaw — українська IT-компанія, яка створює та розповсюджує програми для macOS та iOS. Серед продуктів MacPaw — CleanMyMac X, Setapp, ClearVPN, SpyBuster, The Unarchiver та інші. Сьогодні програмами MacPaw користується понад 30 млн людей. Застосунки MacPaw встановлені на кожному п‘ятому комп’ютері Mac у світі.

Кібербезпека користувачів, команди та організації є одним із головних пріоритетів MacPaw. Для захисту користувачів онлайн компанія створює нові продукти та вдосконалює вже існуючі. MacPaw будує кібербезпекову культуру, що ґрунтується на обізнаності команди, захищених технологіях та зрілих процесах.

Компанію заснував Олександр Косован у 2008 році. MacPaw є родом з України  і пишається цим. Підтримка та розвиток України є важливою частиною культури компанії.

Про MacPaw Foundation

MacPaw Foundation — благодійний фонд MacPaw, створений у 2016 році для реалізації соціальних проєктів компанії. З лютого 2022 року, з початком повномасштабного російського вторгнення MacPaw Foundation закуповує і передає захисне спорядження, засоби тактичної медицини, а також системи зв’язку для українських захисників.

Загалом, компанія MacPaw вже передала на допомогу українцям більш ніж $6.3 млн. Отримавши величезну кількість запитів з усього світу від користувачів продуктів MacPaw, Фонд почав приймати перекази на допомогу українцям. Понад $850 000 переказали Фонду небайдужі люди для підтримки України після того, як Фонд розпочав збір коштів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu