Благодійність, Війна, Новини, Пресрелізи, Спільнота

United for Ukraine (UFU) відкриває новий напрям інформаційної підтримки

08 Грудня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Від початку повномасштабного вторгнення на долю кожного українця випадає багато випробувань та викликів, які змінюються кожного дня. Вони потребують не тільки швидкої реакції та витримки, але й розв’язання проблем, з якими досі більшість жителів України не стикалась. 

Вже майже рік платформа UFU об’єднує сили багатьох міжнародних компаній та організацій, включаючи IRC, Google.org, Airbnb.org та інших, щоб підтримати людей, які змушені були покинути Україну та виїхати до Європи.

Наразі, команда United for Ukraine прийняла рішення створити новий напрям інформаційної підтримки, завдяки якому кожна людина, яка знаходиться в Україні,  зможе швидко отримати актуальну та корисну інформацію.

«Для багатьох з нас за ці місяці випробування вже стали частиною життя. Нас вже  лякали обстрілами, відключеннями світла, води та тепла. Але щодня українці доводять, що вони незламні. Кожен з нас намагається «переробляти» весь страх та біль у допомогу близьким та країні. Рішення про відкриття нового напряму інформаційної підтримки людей в Україні стало для нас безкомпромісним після старту глобальних блекаутів, бо саме у такі моменти вчасно отримана інформація може зберегти спокій кожному з нас і нашим близким. Ми плануємо не тільки створювати статті, відео та інфографіки з оглядом актуальних питань, а й давати персональні консультації, які допоможуть людям прийняти життєво важливі рішення», – зазначає CEO United for Ukraine Дана Павличко.

Щоб зробити напрям інформаційної підтримки якомога ефективнішим та кориснішим, команда UFU створила опитувальник, завдяки якому будуть виокремлені найважливіші питання та задіяні профільні експерти для надання консультацій.

Опитування можна пройти у телеграм-каналі United for Ukraine – https://t.me/unitedforukraine_channel

Серед запропонованих тем ви можете побачити запитання про розміщення «Пунктів незламності», наявність пального на заправках,  юридичні консультації щодо виїзду волонтерів та матерів із дітьми за кордон тощо.

UFU – це загальноєвропейська платформа, яка надає консолідовані, швидкі та ефективні рішення в різних країнах для тих, хто постраждав від російської агресії та був змушений покинути Україну. Це швидкий і розумний спосіб для українців знайти місце проживання в 45 країнах Європи за допомогою технічної платформи.

Окрім надання допомоги з житлом, платформа United for Ukraine надає юридичні консультації та допомагає з пошуком роботи українцям, які мусили виїхати до Європи.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu