Кар'єра, Новини, Пресрелізи, Спільнота

Новий дизайн та додаткові функції. Найбільша програма лояльності для IT-спеціалістів IT Club Loyalty оновила додаток

14 Грудня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Відтепер користувачі можуть вносити в окрему категорію улюблені бренди. А партнери – пропонувати свої акції в окремому розділі. Над оновленнями команда програми лояльності IT Club Loyalty працювала майже рік. Крім нового дизайну в додатку з’явилися додаткові функції. 

IT Club Loyalty – багатофункціональний сервіс. Він допомагає HR-ам розширити систему бонусів для працівників наприклад і полегшує процес підбору підрядника для корпоративного страхування, організації подій або навчань чи забезпечення постійного кейтерингу в офісі. Користувачам надає доступ до ексклюзивних пропозицій від брендів з-понад 50 категорій: кафе, ресторани, товари для дому, здоров’я, спорт, розвиток, освіта тощо. А брендам-партнерам допомагає розширити аудиторію покупців серед тех-спеціалістів.

“Наша аналітика свідчить, що в середньому кожні 5 хвилин відбувається транзакція з карткою IT Club. А середня кількість брендів, пропозиціями яких користується один користувач, сягає семи”, – зазначає директорка IT Club Наталія Герас. “Ми не хотіли робити оновлення заради оновлення. Тому спершу команда провела опитування серед користувачів, брендів, HR, які є частиною IT Club Loyalty.  Після цього ми вивели основні напрями оновлень, технічні вимоги і обрали розробника серед компаній Кластера. Команда NERDZ LAB розробила застосунок, який відповідає запитам користувачів, компаній-учасниць і партнерів IT Club Loyalty”.

Можливості оновленого додатка

  • Оновлений і максимально зручний і зрозумілий дизайн.
  • Розділ “Акції”, де зібрані спеціальні пропозиції від усіх брендів-партнерів.
  • Можливість додавати картку у гаманець телефона.
  • Розширений фільтр категорій для швидшого пошуку брендів.
  • Можливість реєструватись за допомогою соцмереж.
  • Зручна служба підтримки.

Які можливості для бізнесу у програми лояльності?

Дослідження компанії Invesp, зазначає, що лояльні користувачі мобільних застосунків частіше роблять повторні покупки. Також постійні користувачі додатків приносять утричі більше прибутку, ніж інші покупці. Команда IT Club Loyalty зазначає, що будь-який бренд може долучитися до програми безкоштовно та отримати доступ до активної аудиторії з ІТ-спеціалістів з понад 250 тех-компаній України. З іншої сторони, HR можуть використовувати IT Club, як готове рішення для підвищення мотивації та лояльності працівників та під час організації різних процесів по роботі з персоналом.

Програму лояльності IT Club Loyalty Львівський ІТ Кластер запустив у 2014 році. Додаток з’явився у 2017. Сьогодні понад 30 000 тисяч представників тех-галузі України користуються  застосунком IT Club, який відкриває доступ до акцій, бонусів та знижок від 1000 брендів по усій країні. HR з більш як 250 тех-компаній застосовують ІT Club для розширення та покращення програм лояльності у своїх компаніях. Над оновленням додатка працювала компанія Кластера NERDZ LAB з початку 2022 року, врахувавши відгуки та побажання користувачів, HR та брендів програми лояльності. Оновлений додаток IT Club вже доступний у Google Play та в App Store. Додатком уже користуються працівники найбільший ІТ-компаній України, серед яких SoftServe, Intellias, Avenga, JustAnswer. А в списку брендів, які пропонують унікальні бонуси, такі бренди як, WOG, Comfy, Answear, Sova, Yakaboo тощо.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu