Інвестиції, Новини, Пресрелізи, Стартапи, Студенту

Смілива країна потребує сміливих стартапів: як пройшов Demo Day в СfE accelerator

26 Грудня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Гранти в розмірі 110 тис. грн, доступ до будь-якої тех-конференції на вибір та підписку на потрібні сервіси для роботи отримали команди СfE accelerator.

20 грудня 2022 року в СfE accelerator відбувся Virtual Demo Day. Переможцями студентського акселератора IdeasLab cтали HealthTech-cтартап Ochi та стартап в галузі логістики MyWay, команда кожного із яких отримала гранти в розмірі 110 тис. грн. А в СfE Acceleration Program перемогли MedTech-cтартап – Оранта-АО, нагородою якого є візит на будь-яку тех-конференцію на вибір та підписка на потрібні сервіси для роботи.

Більш ніж 2 місяці учасники активно вдосконалювали власні ідеї та готувались до пітчингу своїх стартапів. Суддями цьогорічного демо-дня були провідні як українські, так закордонні експерти в галузі венчурних інвестицій: Іван Петренко (керуючий партнер в ангельському венчурному фонді Angel One), Іван Дмитрасевич (СEO Startup Depot Business Incubator та Lviv Tech Angels), Люба Гук (партнер-зановниця Blue Lake VC) та Кейт Шиян (керівниця операційного відділу в Baltic Sandbox Ventures).

“Вдячна нашим чудовим викладачам, спікерам і менторам, які були готові перенести модулі, розмовляти в повній темряві, проводити менторські сесії по телефону – все, щоб допомогти нашим засновникам отримати необхідні знання та практичний досвід. Не можу не захоплюватись й нашими командами, які приєднувалися до сесій, незважаючи на обстріли та втрату електроенергії, та готові були пітчити, будучи на заправці, кафе, чи у вестибюлі готелю. Для нас досягнення – це бути частинкою їх досягнень”,  – поділилася Маргарита Велебник, операційна директорка СfE accelerator.

Впродовж 2023 року СfE accelerator планує провести 2 пре-акселераційні програми, 2 акселераційні програми від CfE, 2 програми від IdeasLab та здійснити близько шести інвестицій розміром до 30 тисяч доларів в найкращі команди.

CfE accelerator – це  акселератор для українських стартапів, місією якого є розвивати стартап-культуру в Україні та підвищувати конкурентність українських стартапів у глобальній стартап-екосистемі. CfE accelerator був створений у 2017 році як окремий проект UCU Business School під назвою Центр Підприємництва УКУ. З 2022 CfE accelerator працює як частина екосистеми УКУ та відповідає цінностям і глобальній місії Українського Католицького Університету. UCU Business School (Бізнес-школа УКУ) залишається надійним партнером у роботі акселератора.

За свою історію програми CfE accelerator пройшли більше, ніж 170 українських стартапів. Акселератор включає у себе понад 8 програм та подій, одні із яких:

СfE Acceleration Program – акселераційна програма, яка орієнтована на команди, що вже мають перші прототипи або навіть MVP.

Cтуденський акселератор від IdeasLab – це програма для студентських команд з будь-яких ЗВО України, що мають власну ідею, хочуть перевірити її на життєздатність та перетворити в реальний продукт. Крім того, це єдина акселераційна програма в Україні, яка дає студентським командам не лише знання, простір для роботи, а й грошові гранти до 200 тис. грн на стадії валідації ідеї.

Детальніша інформація про акселератор – на сайті, Facebook та LinkedIn.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu