Бізнес, Кар'єра, Компанії, Новини, Пресрелізи

NEQSOL Holding оголосив про призначення Василя Лацанича новим головою ради директорів Vodafone Україна

23 Грудня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

NEQSOL Holding оголошує, що рада директорів Vodafone Україна обрала Василя Лацанича головою ради директорів.

Василь Лацанич має розмаїтий лідерський досвід у телекомунікаційному секторі, тож його призначення посилює бізнес холдингу в Україні. Він став першим українцем, який обійняв топову посаду у вищому органі управління міжнародної акціонерної компанії на телекомунікаційному ринку України.

NEQSOL Holding оголосив про призначення Василя Лацанича новим головою ради директорів Vodafone Україна - press-release, news, kompaniyi, career, businessNEQSOL Holding оголосив про призначення Василя Лацанича новим головою ради директорів Vodafone Україна - press-release, news, kompaniyi, career, business

Нове призначення відображає стратегію NEQSOL Holding прискорювати зростання чинних активів завдяки залученню експертів найвищого рівня у своїх галузях. Юсіф Джаббаров, який раніше обіймав цю посаду, підтримуватиме В.Лацанича у новій ролі. Як очільник NEQSOL Holding на глобальному рівні, Юсіф Джаббаров надалі зосередиться на стратегії міжнародного розвитку холдингу.

«Радий повідомити, що Василя Лацанича, Head of Telecom в NEQSOL Holding, одностайно обрали головою ради директорів Vodafone Україна. З одного боку, напруга й виклики, з якими ми зіштовхнулись у 2022 році, стали своєрідним випробуванням бізнесу на стійкість. З іншого боку, вони відкривають можливості, яких ми, можливо, навіть не бачили раніше. Я впевнений, що фаховість і глибоке розуміння ринку допоможуть Василю розпізнати ці можливості та втілити їхній потенціал для телеком-бізнесу холдингу в Україні. NEQSOL Holding як стратегічний інвестор продовжуватиме підтримувати Vodafone Україна у подальшому розвитку», – зазначив Юсіф Джаббаров, СЕО NEQSOL Holding.

«Я людина з технологічного світу й усвідомлюю, наскільки цифрові технології важливі для розвитку. І я в захваті від неймовірних показників України у сфері диджиталу навіть у цей критичний час ключовими прикладами є електронний уряд і рівень проникнення цифрових технологій у повсякденне життя. Українці дуже вимогливі клієнти, прогресивні у використанні нових технологій, вони звикли отримувати найякісніші послуги. Як провідна технологічна компанія, Vodafone Україна постійно розвивається та впроваджує нові цифрові рішення. На посаді голови ради директорів я планую ще більше акцентувати на розвитку цифрових сервісів і створенні найкращої пропозиції для наших клієнтів, що сприятиме стійкості компанії у стратегічній перспективі», – говорить Василь Лацанич.

NEQSOL Holding оголосив про призначення Василя Лацанича новим головою ради директорів Vodafone Україна - press-release, news, kompaniyi, career, business

Василь Ласанич

З 2021 року Василь Лацанич очолює напрям телекомунікацій у NEQSOL Holding та відповідає за стратегічне управління й розвиток телеком-активів, а також розширення ринків присутності. До приходу в NEQSOL Holding Лацанич обіймав керівні посади в глобальних телекомунікаційних компаніях. Він також був членом правління низки міжнародних компаній у фінансовій сфері, телекомі, ІТ, медицині та інших галузях. Має ступінь Executive MBA Лондонської бізнес-школи.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, які працюють в енергетичній, телекомунікаційній, високотехнологічній та будівельній галузях у Великій Британії, США, Нідерландах, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, ОАЕ та інших країнах. Холдинг об’єднує понад 30 дочірніх компаній, багато з яких є лідерами ринку з досвідом роботи у свої сферах понад два десятиліття.

Серед них компанії Nobel Energy, Nobel Upstream, Bakcell, Vodafone Україна і Norm, найбільший виробник цементу на Південному Кавказі. NEQSOL Holding постійно прагне стимулювати зростання і зміцнювати синергію між компаніями, а також розширювати свою діяльність завдяки новим географічним ринкам і напрямам бізнесу. Це буде також досягнуто за допомогою таких проєктів, як Digital Silk Way, метою якого є створення найкоротшої сучасної транзитної мережі оптоволоконної інфраструктури, що з’єднує Європу з Центральною і Південною Азією.

Більш детальна інформація представлена ​​на сайті neqsolholding.com.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні та має партнерські угоди з операторами 47 країн. Станом на 30 вересня 2022 року Vodafone надає послуги понад 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 159 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: https://www.vodafone.com/.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 – 3Q2022 роках перевищили 34 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,8 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu