Додатки, Компанії, Новини, Пресрелізи

SOFTICO починає співпрацю з KnowBe4

12 Січня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Компанія SOFTICO повідомляє про підписання партнерського договору з компанією KnowBe4.

KnowBe4 – це найбільша у світі інтегрована платформа для навчання основам безпеки у поєднанні з імітацією фішингових атак.

Основні продукти KnowBe4:

  • PhishER – виявляє та реагує на загрози у електронних листах. Це полегшена SOAR платформа для координації реагування на загрози та управління великим обсягом потенційно шкідливих повідомлень електронної пошти.
  • SecurityCoach – це перший навчальний продукт з безпеки в режимі реального часу, створений, щоб допомогти ІТ-фахівцям та спеціалістам із безпеки додатково захистити організацію від атак.

Понад 50 000 організацій у всьому світі використовують KnowBe4 для навчання співробітників основам безпеки. KnowBe4 названо лідером дослідницьких компаній таких як Gartner, Forrester.

Ви можете придбати ліцензії KnowBe4 звернувшись до відділу продажу компанії SOFTICO. Наші фахівці проконсультують вас щодо цін, потрібної ліцензії та нададуть професійну технічну підтримку. Залишайте свій запит та  отримайте безкоштовну ІТ-допомогу.

SOFTICO – рішення з інформаційної безпеки, постачання та ліцензування програмного забезпечення від світових лідерів, CAD-рішення, IT-сервіси з інтеграції та обслуговування.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu