Війна, Жінки, Новини, Пресрелізи

Українки підкорюють діджитал: освітній проєкт за підтримки агенції комунікацій «ВАРТО»

25 Січня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Агенція комунікацій «ВАРТО» разом з проєктом «100 шансів для 100 жінок» допомагає українкам навчатися актуальних цифрових професій — SMM і Digital-маркетингу.

У межах проєкту українки, які через війну втратили джерело доходу та потребують вивчення актуальної професії, зможуть здобути її та отримати додаткову підтримку на безоплатній основі. Агенція «ВАРТО» стала першим партнером та донатором проєкту.

Наразі навчання закінчує перший потік студенток — 57 українок, які через повномасштабне вторгнення змінили регіони переживання та шукали можливості отримання гнучкої професії для забезпечення себе та своїх родин. Кожна зі студенток створює практичний проєкт — SMM стратегію просування конкретної компанії, і на виході з навчання крім знань, вже буде мати перший кейс у власному портфоліо. Також агенція комунікацій «ВАРТО» запросить кращих студенток пройти стажування, щоб отримати практичний досвід роботи в новій професії.

Наталя Холод, CEO агенції комунікацій «ВАРТО»:

«Наша агенція входить в топ найефективніших комунікаційних агенцій України, і ми розуміємо свою відповідальність за підтримку та розвиток нашої галузі. Сьогодні ми маємо національну проблему — круті українські жінки з вагомим професійним досвідом вимушено виїхали за кордон чи переїхали в інші регіони країни та шукають спосіб заробітку, самореалізації, іноді змушені займатися не кваліфікованою працею. Проєкт «100 шансів для 100 жінок» — це можливість швидко надати талановитим жінкам нову кваліфіковану професію, надати можливість дистанційно працювати на благо України та в результаті залишити їх розум та таланти в нашій державі. Ця думка нас неймовірно надихає, як і думка, що завдяки таким проєктам, як цей, комунікаційна галузь підсилиться новими потужними, вмотивованими колегами».

Катерина Смотрич (засновниця проєкту, Co-Founder/CEO у Digital Marketing Academy, засновниця форуму Superwoman):

«З початком війни у багатьох українок збільшилося як психологічне, так і соціальне навантаження. Мільйони жінок опинилися відірвані від дому, свого звичного життя, роботи, кола спілкування. Втрата роботи для багатьох означала втрату опори, віри у свої сили та фінансової незалежності. А здобуття нової професії, можливість працювати онлайн з будь-якої точки дасть можливість гідно протриматися час війни до нашої Перемоги, розвиватися та віднайти себе у новому напрямку, повернути віру у свої сили та повернутися в Україну вже маючи можливості для заробітку.

Я вірю в жінок, в їхню силу і цінність підтримки жінками одна одної, саме тому вирішила побудувати проєкт у концепції #Women2Women. Ми запустили навчання у двох напрямках — SMM і Digital Marketing, однак крім фахових лекцій наші студентки долучаються до менторських сесій з жінками-лідерами з різних сфер, які допомагають знайти в собі опору, нові сенси і рухатися далі».

Як проходить навчання і що змінилося завдяки участі у проєкті — розповіли студентки:

Олеся Тітова, Черкаси: «Навчатися дуже цікаво, дізнаюся багато нового. І використання отриманих знань на практиці показує, що все працює. Дуже надихають перспективи від використання здобутих знань — мрію впровадити отримані знання в існуючому бізнесі, зробити соцмережі цікавими. Та зрештою стати класним SMM-фахівцем».

Лілія Дрозд, Прага: «Завдяки проєкту у мене склалася мрія та вже готовий план дій. Розумію, що з отриманими знаннями та своїм досвідом, якого у мене чимало, я зможу швидко вийти на хороший дохід. Цілюсь до зірок, до місяця точно долечу!»

Юлія Лавренюк, Варшава: «Це навчання — суцільне натхнення. Через війну я вимушена працювати на додатковій роботі, яка мені геть не подобається, замість того, щоб повноцінно розвивати свою бізнес-мрію. Кожна лекція, окрім інформаційного наповнення, дарує надію, що дуже скоро я зможу звільнитися і займатися врешті тим, що дійсно подобається. Дуже вдячна за цю можливість і знайомство з натхненними дівчатами — ця підтримка саме те, чого мені не вистачало всі ці місяці війни».

Тетяна Зозуленко, містечко в Норвегії: «Моє навчання на курсі — це крок виходу зі стану заціпеніння після виїзду з України. Курс вдихнув енергії для діяльності та віри, що я зможу вистояти в цей складний час. Моя мрія на момент початку курсу була пов’язана з отриманням нової професії. Саме з цією мрією я прийшла на курс. Прагну стати артменеджером для творчих жінок, які не вміють просувати своє мистецтво, не знають, як продавати його, і хочуть вибудувати успішну арткар’єру».

А вже 30 січня розпочнеться навчання для наступного потоку студенток курсу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu