Кар'єра, Маркетинг, Новини, Пресрелізи

SMM – це вам не фоточки публікувати

31 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Глобальна діджиталізація, активний розвиток соціальних мереж та збільшення кількості комерційних облікових записів у них сприяли появі нових професій. Буквально 10 років тому ніхто не знав про таку професію, як smm менеджер, сьогодні ж це одна з найбільш затребуваних спеціальностей на ринку праці України.

Про цю позицію говорять різне, але найчастіше до кінця не розуміють, яку користь цей менеджер приносить бізнесу. Професія обросла безліччю стереотипів, деякі люди вважають, що smm-менеджер – це той, хто просто публікує картинки та пише невеликі пости до них, спілкується з підписниками та іноді запускає рекламу. Чи відповідає така думка дійсності?

Як з’ясовується у розмові, SMM – це абсолютно вимірний сегмент у компанії. Для нього встановлюються KPI, розробляються стратегії та формується план робіт, завдяки чому цей канал комунікації справді може дати результати.

Розібратися з міфами навколо професії менеджера smm нам допоміг Слава Мельник, Head of SMM at PIN-UP Tech з 4-річним досвідом роботи в цьому напрямі.

  • Що важливіше для посади smm-менеджер: професійні навички чи особисті якості?
  • Як стати фахівцем?
  • Де менеджер smm проходить навчання?
  • Чи є потреба у комерційних курсах чи можна навчитися всьому самостійно?

Всі ці і багато інших питань ми змогли максимально доступно пояснити як для людини, яка хоче найняти SMM-manager, так і для того, хто хоче ним стати.

Не пропустіть нове відео з рубрики «Стереотипи у професії» на YouTube-каналі LCWork, щоб дізнатися більше про професію, яка в усіх на слуху та має велику популярність.

Відео буде корисне всім, хто вже працює за фахом, і тим, хто лише замислюється про кар’єру в цьому напрямі.

До речі, актуальні вакансії smm менеджера претенденти можуть знайти на сайті пошуку роботи LCWork.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu