Кар'єра, Новини, Розробникам, Технології

8 Telegram-каналів з вакансіями для розробників на віддалену роботу та в офіс

09 Лютого, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Шукати роботу можна не тільки на агрегаторах вакансій. Компанії все частіше публікують пропозиції про роботу в Telegram. Редакція MC.today запропонувала добірку Telegram-каналів для розробників – ділимось нею з вами.

Wanna Work

Wanna Work – найбільший український канал IT-вакансій (понад 17 тис. підписників). Автори каналу запевняють, що розміщують на ньому тільки ексклюзивні пропозиції безпосередньо від рекрутерів. Тут є вакансії для розробників в Java, Unity, React і Python. Пропонують вакансії на віддалену роботу, в штат і на часткову зайнятість.

Wanna Work працює з українськими роботодавцями, але на каналі можна також знайти пропозиції від іноземних компаній.

+1 IT Вакансія

Як стверджують автори каналу, на «+1 IT Вакансія» (майже 9 тис. підписників) публікуються вакансії топових IT-компаній України, заробітна плата в яких починається від $2000.

Роботодавці шукають тут досвідчених фахівців в JavaScript, Node.js, frontend, backend. На віддалену роботу і в офіс. Іноді вакансії на цьому каналі дублюють вакансії з Wanna Work, але є й ексклюзивні пропозиції.

DIGITAL Tender

DIGITAL Tender – спільнота фрілансерів (понад 8 тис. підписників). Тут шукають виконавців на одноразові завдання, наприклад, доопрацювати сайт на WordPress або на проєктну роботу – створити сайт з нуля.

Фішка каналу – зручна навігація. Під кожним оголошенням є форма, через яку можна відгукнутися на завдання. Можна погортати чорний список роботодавців і список пропозицій від фрілансерів.Щоб потрапити в каталог фрілансерів, потрібно відправити своє резюме через бота @digitalfreelancersbot. Публікація резюме безкоштовна.

Space Job | IT

На SPACE JOB | IT (близько 6 тис. підписників) кожен день публікують вакансії в IT-, digital- і media-компаніях України. А також розміщують анонси заходів, конференцій і безкоштовних вебінарів для IT-фахівців.Цей канал цікавий тим, що там можна не тільки шукати пропозиції від роботодавців, а й розмістити своє резюме.

IT Conferenza

На відміну від попередніх каналів, на IT Conferenza (3 тис. підписників) публікують тільки технічні вакансії в IT. Тут українські розробники можуть знайти роботу в вітчизняних компаніях і за кордоном. Канал ще цікавий тим, що його автори стежать за подіями в IT-сфері та кожен день публікують анонси конференцій, вебінарів, майстер-класів та курсів для розробників.

ІТ вакансії Львова

Канал «ІТ вакансії Львова» наближається до позначки 3 тис. підписників. Сюди звертаються львівські IT-компанії в пошуках співробітників. Однак на каналі з’являються пропозиції від роботодавців і з інших міст – наприклад, з Києва чи Одеси.
Щоб знайти потрібну вакансію, потрібно вибрати хештег зі своєю спеціалізацією і переглядати тільки актуальну інформацію. Наприклад, #Developer #QA #Marketing #Design #PM #HR #Junior #Middle #Senior. Авторам каналу можна поставити питання через спеціального бота.

Remote IT Jobs

Найскромніший канал в добірці, у якого близько 800 підписників. Тут розміщують пропозиції віддаленої роботи для розробників. На каналі вакансії публікують переважно стартапи та невеликі проєкти. Розробники можуть шукати вакансії за тематичними тегами, наприклад, #js або #php.

ItrecruitUA

Понад 3800 підписників мають змогу користуватись зручним чатом(що там чатом, це ціла екосистема!), який використовує недавня оновлення від Telegram з допомогою чого чат можна зробити форумом.

Що є в чаті:

  • розділ вакансій(Junior, Middle,  Senior)
  • вільний чат
  • гілки з корисними матеріалами – подіями, курсами та стажуваннями.
  • а також різні лайфхаки, бази резюме та матеріали для розвитку.

Крім того, це безкоштовний чат для розміщення та пошуку вакансій. Спільнота чату з першого дня війни підтримує ЗСУ та своїх користувачів. А також відразу зробили чистку більше половини своєї аудиторії від представників РФ і БР.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu