Бізнес, Новини, Поради, Соціальні медіа

Як запустити успішний YouTube-канал

15 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

YouTube зробив революцію в області відео, і дозволив кожному створити свій власний відеоканал. При великому бажанні ви можете запустити його хоч сьогодні.

Існує три основні причини популярності онлайн-відео.

Як запустити успішний YouTube-канал - social-media, porady, news, businessЯк запустити успішний YouTube-канал - social-media, porady, news, business
  1. Усуває бар’єри, створювані традиційним телебаченням і кіно – кому потрібна студія, дороге освітлення або великий бюджет, коли відео можна робити безкоштовно? Це означає більш різноманітний контент для різної аудиторії.
  2. Люди та контент (здебільшого) реальні. Це дозволяє бути ближче до аудиторії.
  3. Глядачі можуть отримати доступ до контенту, який вони хочуть дивитися, і коли вони хочуть його дивитися.

Цифри вражають. У YouTube 2 мільярди користувачів (близько третини інтернету), і понад мільярд годин на добу переглядів. Це означає, що аудиторія готова подивитися і ваше відео в тому числі.

Чому створення власного каналу на YouTube – відмінна ідея

Люди люблять дивитися відео. Куди більше шансів, що людина захопиться коротким відео, ніж читатиме документ, переглядатиме презентацію або перегортатиме фотографії.

Створювати відео простіше, ніж ви думаєте

Вам не потрібно дороге обладнання. Вам навіть не потрібна камера! Сьогодні знімати нормальне відео можна навіть на смартфон, а монтувати – за допомогою спеціальних інструментів, наприклад, Canva.

Відкрийте для себе нову аудиторію

Відео може допомогти залучити до вас нових людей. Особливо корисно, якщо ви хочете просувати продукт або ідею, або навіть стати експертом у своїй галузі. І якщо ви будете випускати відео досить часто, це буде тримати вас в голові у друзів, колег, віддалених родичів, фахівців з пошуку талантів або потенційних клієнтів.

Ви можете робити, що хочете

Подумайте, про що ви хочете створити канал на YouTube. Що ще більш важливо, що глядачі захочуть дізнатися про вас? Коли ви налаштовуєте свій канал, переконайтеся, що ви створили свій профіль разом з назвою каналу та описом. Це допомагає глядачам зрозуміти, про що ви розповідаєте, а ключові слова можуть допомогти їм знайти ваші відео при пошуку.

Поділіться зі світом

З аудиторією у 2 мільярди людей, готової до перегляду, ви можете створювати відеоролики абсолютно про все, починаючи від розповіді своєї історії й до обміну досвідом.

Як запустити канал на YouTube

Ви можете щось зняти та залити на YouTube хоч зараз. Але коли справа доходить до довгострокового успіху вашого YouTube-каналу, ви повинні спочатку трохи підготуватися.

Проведіть деякі дослідження

Подумайте про мету вашого каналу YouTube, про те, які відео ви хочете створити, і подивіться, що роблять інші. Немає нічого поганого в тому, щоб емулювати ваші улюблені відео, щоб зрозуміти, що є формулою виграшу, і ви можете бути натхненні тим, що завантажують інші люди.

Виберіть тему

Можливо, ви вже знаєте, про що будуть ваші відео, але мати постійну тему – відмінна ідея. Будуть ваші відео смішними, освітніми або інформативними? Чи збираєтеся ви вести влоги, готувати або хвалитися своїм домашнім улюбленцем? Що б це не було, зробіть це своєю справою. Послідовність – ключ до успіху. Хороша порада – заздалегідь спланувати свій відеоконтент.

Дивіться на речі з точки зору вашого глядача

YouTube – це візуальне середовище, то як ваші відео і канал будуть показані вашій аудиторії? Всі вони можуть використовувати один і той же шаблон. Або, можливо, того ж вступного відеовступу може бути достатньо. Візуальна тема допоможе вам бути впізнаваним і виділятися в морі онлайн-відео.

Менше – більше

Спокусливо зняти повнометражний фільм, але відео для YouTube найкраще робити коротким та захопливим. Плануючи відео, намагайтеся займати не довше двох хвилин, навіть краще, якщо ви зможете донести свої ідеї за менший час. 10 хвилин – уже багато.

Їжа, безумовно, є популярною темою YouTube, але коли ви зосереджуєтесь на певному аспекті або предметі, глядачам легше знайти вас.

Залишилося тільки створити відео і залити його на YouTube!

Як зробити свій канал на YouTube популярним

Вихід на YouTube не означає, що ви автоматично отримаєте тисячі переглядів, але, на щастя, є кілька способів збільшити кількість переглядів.

Переконайтеся, що заголовок, опис і теги приваблюють потрібну аудиторію

Пошукова система YouTube є другою за популярністю після Google, і вона працює аналогічним чином. Подумайте, що люди можуть ввести в рядок пошуку YouTube, щоб знайти вас. Ключові слова допоможуть знайти вас. Використовуйте трендові терміни або фрази, якщо вважаєте, що це допоможе. Крім того, теги допомагають відрізнити зміст вашого контенту. Якщо ви не знаєте, як позначати відео, подивіться відео, схожі на ваші.

Завантажуйте часто

Коли ви починаєте, це гра чисел – чим більше у вас відео, тим більша ймовірність, що вони привернуть увагу. Не чекайте, намагайтеся зберегти імпульс, щоб глядачі повернулися.

YouTube Studio надає аналітику для кожного з ваших відео

Це дає уявлення про те, хто дивиться, коли, і навіть про тривалість перегляду, щоб ви могли бачити, чи припинили вони дивитися ваше відео в певний момент. Чим більше відео ви завантажуєте, тим кращі ваші позиції, щоб побачити, що працює. Тоді ви можете налаштувати ваші відео відповідно.

Зв’яжіться з вашими глядачами

Слухай і відповідай. Подивіться коментарі, щоб побачити, що було сказано, або підпишіться на канали людей, які дивляться ваші відео. Якщо ви сміливі, ви можете навіть попросити глядачів залишити відгук. Якщо сміливості не вистачає, запитаєте своїх друзів.

Попросіть свою аудиторію підписатися

Додайте заклик до дії в кінець вашого відео, попросіть людей підписатися на ваш канал. Таким чином, їм буде запропоновано переглянути ваше наступне відео, як тільки ви його опублікуєте.

Розкажіть людям про ваше наступне відео

Це створює передчуття, змушуючи глядачів бути в захваті від майбутніх подій. Це також спонукає їх підписатися.

Перехресне просування

Інтегруйте свій канал на свій сайт і соціальні платформи. Ви будете здивовані тим, скільки ваших друзів і членів сім’ї будуть прагнути дивитися ваші відео і, своєю чергою, ділитися ними з іншими.

Продовжуйте створювати!

Останнє, що ми просимо – продовжуйте творити. На YouTube завжди знайдеться кілька людей, які хочуть зіпсувати настрій, і вони люблять залишати бруд в розділі коментарів. Не прислухайтеся до них. Навіщо турбуватися, коли так багато позитивного можна отримати від створення відеоконтенту, щоб інші могли ним насолоджуватися. Не дозволяйте нікому відмовляти вас робити те, що ви любите. Перший млинець нанівець, все приходить з досвідом. Створюйте з пристрастю і позитивом. Завантажте якомога більше відео. Робіть відео, навіть якщо ніхто не дивиться, тому що, коли ви станете краще, люди будуть дивитися.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu