Новини, Пресрелізи, Стартапи, Студенту

Грошові гранти в розмірі до 200 тис. грн для студентських cтартапів: СfE accelerator запускає новий набір на студентську акселерацію IdeasLab

09 Лютого, 2023

Не забудьте поширити ❤️

У CfE accelerator триває прийом заявок на акселераційну програму IdeasLab – 12-тижневу програму для студентських команд з будь-яких ЗВО України, що мають інноваційну ідею, хочуть перевірити її на життєздатність та перетворити в реальний продукт. 

Протягом програми студентські команди проходитимуть основні етапи від формувань гіпотез проблеми, дослідження ринку до тестування ціннісної пропозиції й прототипів продуктів, побудови стратегії виходу на ринок, ефективного пітчингу та масштабування. Учасники також матимуть доступ до сесій із тими менторами, чия експертиза буде релевантною до кожного із стартап-проєктів, та ціннісного нетворкінгу із однодумцями. Окрім того, акселерація IdeasLab – це  єдина акселераційна програма в Україні, яка дає студентським командам не лише знання, простір для роботи, а й грошові гранти до 200 тис. грн на стадії валідації ідеї.

Програма стартуватиме 1 березня 2023 року, а подати свої аплікації студенти матимуть змогу до 26 лютого, 18:00 за посиланням:

https://ucucfe.com.ua/education/programs/inkubator-dlya-studentskyh-startapiv-ideaslab/

Участь в програмі є безкоштовною. Більш детальну інформацію про умови та структуру програми можна знайти на сайті СfE accelerator.

CfE accelerator – це  акселератор для українських стартапів, місією якого є розвивати стартап-культуру в Україні та підвищувати конкурентність українських стартапів у глобальній стартап-екосистемі. CfE accelerator був створений у 2017 році як окремий проект UCU Business School під назвою Центр Підприємництва УКУ. З 2022 CfE accelerator працює як частина екосистеми УКУ та відповідає цінностям і глобальній місії Українського Католицького Університету. UCU Business School (Бізнес-школа УКУ) залишається надійним партнером у роботі акселератора. За свою історію програми CfE accelerator пройшли більше, ніж 170 українських стартапів. 

IdeasLab – це студентська інноваційна платформа, яка входить в структуру СfE accelerator, та програми й події якої покликані прививати молоді підприємницьке мислення та дати змогу саме студентам спробувати себе у ролі стартап-засновників. 

Детальніша інформація про акселератор – на сайті, у Facebook, Instagram та LinkedIn.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu