Війна, Новини, Пресрелізи, Спільнота

Українці вчать польську, щоб вчитись, працювати, чи навіть залишитись в Польщі

17 Лютого, 2023

Не забудьте поширити ❤️

За даними ООН наразі в Польщі залишаються біля 1,5 млн українців. Ці люди знайшли там прихисток і активно вчать польську мову. В тому числі за допомогою репетиторів. Суттєве зростання попиту на вчителів зафіксували аналітики онлайн-сервісу BUKI — українці в Польщі активно вчать розмовну мову та готуються до вступу у польські ВУЗи.

Українці вчать польську, щоб вчитись, працювати, чи навіть залишитись в Польщі - community, press-release, news, vijna

В BUKI вказують, що за останній рік репетиторів польської мови почали шукати значно частіше. Кількість запитів від українців, які перебувають в Польщі, зросла в 2,4 рази, порівняно з 2021 роком. Більшість з них припадали саме на пошук репетитора з польської мови. Крім того, чималий попит на репетиторів зі шкільних предметів для дітей. При цьому на сайті buki.com.ua шукають як репетиторів для польської, так і для української школи.

Майже чверть всіх запитів припадає на пошук репетиторів для початківців. Кожний шостий, при пошуку вчителя, бажає покращити навички розмовної мови, тоді як репетитора з польської для дітей шукає кожний десятий. Також суттєво збільшилась кількість бажаючих серед українців навчатись у польських ВУЗах. Так, якщо в 2021 році 11% всіх запитів припадало на пошук репетитора для підготовки до вступу, то в 2023 році цей показник вже перевищив 16% і продовжує зростати.

Дехто з українців планує залишитись в Польщі і після перемоги України у війні. Так, попит на репетиторів, що спеціалізуються на підготовці до співбесіди на карту поляка, зріс на 170%. Тоді як помічників для підготовки до співбесіди у посольстві стали шукати майже вдвічі частіше. Хоча ці запити складають лише 4% від загальної кількості шукачів репетиторів з польської. Так, 3% припадає на шукачів допомоги з картою поляка и всього 1% — на підготовку до співбесіди в посольстві.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu