Бізнес, Гроші, Новини, Пресрелізи, Спільнота

Дослідження Mastercard: 51% українців готові користуватися виключно цифровим банкінгом

07 Квітня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Українці продовжують активно користуватися цифровими каналами для здійснення банківських операцій. Так, згідно з дослідженням MasterIndex, проведеним на замовлення Mastercard, 94% держателів карток сьогодні користуються цифровим банкінгом, причому переважна більшість з них (75%) надають перевагу саме мобільним застосункам. Крім цього, понад половина опитаних українців (51%) стверджує, що в найближчі два роки готова повністю перейти у диджитал-банкінг, без відвідування фізичних банківських відділень.

Частота користування цифровим банкінгом зросла – про це заявляють 43% опитаних респондентів. Загалом, третина українців (31%) заходить до банківського мобільного застосунку чи онлайн-банкінгу щодня, ще 41% роблять це як мінімум декілька разів на тиждень.

Дослідження Mastercard: 51% українців готові користуватися виключно цифровим банкінгом - community, press-release, news, groshi, businessДослідження Mastercard: 51% українців готові користуватися виключно цифровим банкінгом - community, press-release, news, groshi, business

Дослідження Mastercard: 51% українців готові користуватися виключно цифровим банкінгом - community, press-release, news, groshi, business

Найпопулярнішими операціями у цифровому банкінгу серед українців стали поповнення мобільного рахунку (82%), переказ коштів з картки на картку (80%), оплата комунальних послуг (72%), донати (30%), оплата кредиту (24%), придбання транспортних квитків (23%), відкриття депозитів (14%) та платіжних карток (14%).

Серед додаткового функціоналу, який хотіли б бачити користувачі у цифровому банкінгу, відзначають можливість оформити платіжну картку онлайн (61%), управління рахунками різних банків в одному застосунку (52%), придбання криптовалюти (27%), купівлю квитків на транспорт (27%), отримання фінансових консультацій з управління активами (22%), а також можливість купувати цінні папери та акції (21%).

«Цифровізація банківських рішень надає українцям можливість отримувати якісні фінансові послуги швидко та безпечно  у будь-який час та у найбільш зручний спосіб. Цифрова трансформація стала запорукою стійкості фінансового сектору у часи повномасштабної війни, забезпечуючи безперебійний доступ українців до управління своїми рахунками. Це стало можливим завдяки багаторічним зусиллям усіх учасників фінансового ринку та відкритості українців до інноваційних рішень», – зазначила Анна Онищенко, віцепрезидентка по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові.

Протягом багатьох років компанія Mastercard спільно з Національним банком України та іншими урядовими установами, банками та торговельними партнерами активно розвивали платіжну та цифрову екосистему країни, що дозволило забезпечити безперебійну роботу безготівкових оплат та цифрових сервісів із перших днів повномасштабного вторгнення. Певні фінансові послуги та цифрові сервіси довоєнних часів набули особливої ​​актуальності сьогодні. Так, програма Mastercard ‘Digital First’ дозволяє оформити цифрову картку в банківському мобільному застосунку й одразу використовувати її для оплат. Інший сервіс Mastercard – «Готівка на касі» – забезпечив українцям доступ до коштів на карткових рахунках на касах десятків торговельних мереж. А технологічна платформа Mastercard Send дозволяє швидко та зручно отримувати та надсилати грошові перекази, збирати донати, отримувати виплати на картки від міжнародних організацій. Також минулого року компанія Mastercard спільно з «Укрзалізницею» запустила мобільний застосунок для продажу квитків – кількість його користувачів сягнула вже майже 670 000.

Про MasterIndex

Дослідження ставлення українців до безготівкових платежів проведено компанією InMind на замовлення Mastercard у листопаді – грудні 2022 року методом онлайн-опитування. В опитуванні взяли участь 1502 респонденти у віці 18-60 років, що проживають у містах із чисельністю населення від 50 тис. осіб на контрольованій Україною території.

Про Mastercard (NYSE: MA) 

Mastercard – глобальна технологічна компанія в галузі платежів. Наша місія – забезпечуючи безпечні, прості, технологічні та доступні транзакції, розвивати та зміцнювати цифрову економіку, яка надає переваги усім та всюди. Використовуючи захищені дані та мережі, створюючи партнерства та спираючись на те, що надихає, ми надаємо інновації та рішення, які допомагають людям, фінансовим інститутам, урядам та бізнесу реалізовувати їхній найбільший потенціал. Наша культура та все, що ми робимо всередині та поза межами компанії, визначається у відповідності з коефіцієнтом добропорядності (decency quotient, DQ). Ми ведемо бізнес більш ніж у 210 країнах та територіях і створюємо стійкий світ, який відкриває безцінні можливості для всіх. www.mastercard.com

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu