Бізнес, Гаджети, Додатки, Новини, Пресрелізи, Технології

CleanMyMac X додає моніторинг під’єднаних пристроїв для кращого догляду за вашими гаджетами

29 Березня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Користувачі застосунку тепер зможуть моніторити та керувати пристроями, які підключені до їхніх Mac через Bluetooth, WiFi або USB.

CleanMyMac X від MacPaw випускає оновлення, яке дозволяє контролювати iOS/iPadOS девайси, пристрої Bluetooth та зовнішні диски, під’єднані до комп’ютера Mac.

CleanMyMac X додає моніторинг під’єднаних пристроїв для кращого догляду за вашими гаджетами - tech, press-release, news, dodatky, gadzhety, businessCleanMyMac X додає моніторинг під’єднаних пристроїв для кращого догляду за вашими гаджетами - tech, press-release, news, dodatky, gadzhety, business

Новий монітор — Під’єднані пристрої — доповнює нещодавно оновлене Меню CleanMyMac X, яке є потужним набором інструментів для моніторингу стану комп’ютерів Mac.

Олексій Мироненко, Product Manager CleanMyMac X: “Ми раді представити нову функцію моніторингу під’єднаних пристроїв в Меню CleanMyMac X. Тепер застосунок пропонує комплексне рішення для моніторингу всіх ваших пристроїв в одному місці. CleanMyMac X залюбки допоможе вам звільнити простір на зовнішніх носіях та буде піклуватись про те, щоб Bluetooth-пристрої ніколи не розряджалися в неочікуваний момент”.

Основні функції

Безпечне та надійне управління зовнішніми дисками

Новий функціонал пропонує розширений моніторинг зовнішніх дисків, зокрема,  флеш-накопичувачі та SD-картки. Монітор показує вільне місце на зовнішніх дисках та дозволяє швидко видаляти приховані файли, які були автоматично згенеровані: службові файли macOS/ Windows та сміття з кошика.

Регулярне очищення диска є важливим для усунення проблем сумісності, які можуть виникнути після використання зовнішнього носія в комп’ютерах з різними операційними системами. Це також допомагає заощаджувати пам’ять SD-картки, що може підвищити швидкість роботи камери. Для цього можна скористатися модулем Файлоскоп у CleanMyMac X для виявлення та видалення великих файлів, що займають місце на диску.

Також новий монітор дозволяє безпечно від’єднувати всі зовнішні пристрої одночасно. Ця функція допомагає запобігти втраті даних і гарантує, що користувачі можуть швидко від’єднати диски без шкоди для своїх файлів.

Простий моніторинг вільного місця на iPhone та iPad

Користувачі можуть побачити детальну інформацію про відсоток заряду акумулятора та стан Сховища на iPhone та iPad. Монітор також пропонує корисні поради щодо того, як швидко очистити ці пристрої, щоб звільнити більше місця у Сховищі.

До того ж користувачі можуть перевіряти стан своїх iPhone та iPad без необхідності фізично під’єднувати їх до Mac за допомогою кабелю. Усе, що потрібно зробити, це переконатися, що пристрої під’єднані до однієї мережі Wi-Fi та використовують той самий Apple ID, що і їхні комп’ютери Mac.

CleanMyMac X додає моніторинг під’єднаних пристроїв для кращого догляду за вашими гаджетами - tech, press-release, news, dodatky, gadzhety, business

Пильнуйте за станом заряду батареї своїх Bluetooth-пристроїв

Новий монітор дозволяє користувачам відстежувати відсоток заряду батареї Bluetooth-пристроїв, які підключені до їхніх комп’ютерів Mac, таких як мишки, клавіатури та навушники. Якщо заряд батареї пристрою знижується, він буде виділятися червоним кольором, щоб нагадати про необхідність заряджання.

Доступність

Монітор Під’єднаних пристроїв є частиною Меню у застосунку CleanMyMac, який доступний безплатно для всіх користувачів Mac починаючи з версії macOS 10.13 і вище, незалежно від того, чи є в них активна підписка на продукт, чи ні.

Завантажити нову версію CleanMyMac X можна з:

  1. Сайту MacPaw

У Mac App Store та Setapp оновлення буде доступне протягом декількох днів.

Про CleanMyMac X

CleanMyMac X — застосунок для очищення та оптимізації комп’ютерів Mac від української компанії MacPaw. За 15 років на ринку, програма була завантажена понад 25 мільйонів разів та допомагає користувачам дбати про свої комп’ютери.

У 2021 CleanMyMac X отримав декілька міжнародних дизайн-нагород за оновлений дизайн та функціональність: Red Dot Award, UX Design Award та Asia Design Prize. А у 2022 вийшло оновлення Деінсталятора, яке дозволило знаходити та видаляти підозрілі програми російських та білоруських розробників.

Остання версія CleanMyMac X не тільки очищає та наводить порядок, але й захищає ваш пристрій від шкідливого ПЗ та усуває багато різноманітних проблем, що робить застосунок комплексним інструментом для забезпечення стабільної роботи вашого Mac протягом багатьох років.

Також MacPaw пропонує безплатні ліцензії CleanMyMac X на 1 рік для представників медіа, які висвітлюють російську агресію в Україні.

Про MacPaw

MacPaw —  українська продуктова IT компанія, яка створює та розповсюджує програми для macOS та iOS. Серед продуктів MacPaw — CleanMyMac X, Setapp, ClearVPN, SpyBuster та інші. У 2017 році MacPaw придбала The Unarchiver і з того часу активно підтримує продукт. Сьогодні програмами MacPaw користується понад 30 млн людей. Застосунки MacPaw встановлені на кожному п’ятому комп’ютері Mac у світі.

Кібербезпека користувачів, команди та організації є одним із пріоритетів MacPaw.  Для захисту користувачів онлайн компанія створює нові продукти та вдосконалює вже існуючі. MacPaw будує кібербезпекову культуру, яка ґрунтується на обізнаності команди, захищених технологіях та зрілих процесах.

 

MacPaw є родом з України та пишається цим. Підтримка та розвиток України є важливою частиною культури компанії.

 

CleanMyMac X додає моніторинг під’єднаних пристроїв для кращого догляду за вашими гаджетами

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu