Бізнес, Компанії, Новини, Пресрелізи

ІТ-компанія Boosta відкрила офіс у Варшаві

28 Квітня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

ІТ-компанія Boosta відкрила свій перший польський офіс у Варшаві. У планах компанії – масштабувати свою присутність на глобальному ІТ-ринку.

“У Boosta гібридний формат роботи, де кожен може вільно обирати між роботою в офісі, ремоутом чи комбінованим графіком. Проте від початку повномасштабної війни частина наших фахівців релокувалися за кордон. Усе частіше ми отримували фідбек від них про те, що вони хотіли б мати  власний офлайн-хаб – місце для продуктивної роботи та нетворкінгу з колегами. Найбільша діаспора бустівців зібралася саме в Польщі й це посприяло нашому рішенню відкрити ще один повноцінний офіс саме тут. Окрім того, ми давно планували посилити свою присутність на глобальному ІТ-ринку, і відкриття нової локації є частиною нашого плану”, – розповідає Ярослав Баклан, Co-Founder & Managing Partner у Boosta.

ІТ-компанія Boosta відкрила офіс у Варшаві - press-release, news, kompaniyi, businessІТ-компанія Boosta відкрила офіс у Варшаві - press-release, news, kompaniyi, business

Boosta планує не лише збирати релокованих колег, а й посилювати свою команду та наймати нових спеціалістів. У фокусі – як українці, так і закордонні фахівці.

Варшавський офіс Boosta розташований у центрі міста у Prosta Tower. Він забезпечений усім необхідним для комфортної роботи та складається з оупен-спейсів, зон для відпочинку, кімнат для проведення мітингів та кухні. З вікон офісу відкривається неймовірна панорама міста.

“Ми сподіваємося, що відкриття цієї локації дасть нам можливість об`єднати колег. Для нас важливо, аби цей офіс став певним острівцем ефективності, креативності та комфорту. До того ж, у новому офісі ми намагалися максимально створити атмосферу наших українських хабів”, – коментує Ярина Одноріг, HR&Administrative Business Partner у Boosta.

Варшаву обрали саме через її зручне розташування та сполучення – є досить велика кількість способів дістатися звідти як до України, так і до найбільших європейських столиць.


Про Boosta

Boosta — міжнародна IT-компанія, яка створює та розвиває IT-бізнеси у digital-сферах.

  • 8 років на ринку;
  • 600+ фахівців у 11 країнах;
  • більше 100 000 клієнтів з усього світу.

У портфоліо Boosta:

  • ІТ-продукти (Sitechecker, Kparser, StudyHippo, MasterBundles та інші);
  • проєкти performance-маркетингу;
  • інвестфонд Burner, який інвестує в IT-проєкти на різних стадіях.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu