Війна, Кар'єра, Новини, Пресрелізи, Студенту

Як знайти роботу під час війни. Конференція Career Start

15 Травня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Відокремлений підрозділ ВМГО “АЙСЕК в Україні” у місті Києві запрошує на кар’єрну подію! Career Start — це конференція про тенденції ринку праці та пошук роботи під час війни в українському бізнесі.

На події ти зможеш: 

  • Зрозуміти тренди ринку праці: дізнатися, куди рухається український корпоративний світ, та отримати корисні поради щодо кар’єрного зростання в Україні.
  • Поспілкуватися із українським бізнесом: знайти нові можливості для розвитку кар’єри, розширити стосунки в індустрії.
  • Отримати відповідь на запитання “ Як будувати успішну карʼєру в Україні тут і зараз?” Мотивуючі виступи лідерів думок та представників бізнесу надихнуть на нові досягнення та розвиток своєї кар’єри.

На тебе чекатимуть такі компанії та інфлюенсери: 

  • Brainstack_ — українська мультипродуктова IT-компанія. 10 років розробляє десктопні та мобільні додатки, зокрема для батьківського контролю, здорового способу життя й інших напрямів.
  • Coca-Cola HBC Ukraine, Armenia, Moldova — це компанія, яка налічує понад 2 тисячі працівників. Вона є частиною Coca-Cola HBC — одного із найбільших світових ботлерів. Він займається розливом та дистрибуцією безалкогольних напоїв The Coca-Cola Company.
  • Артур Лупашко — засновник мережі готелів Ribas Hotels і співзасновник організації Ukrainian Hotel & Resort Association.
  • Володимир Завадюк — продюсер, креатор, український керівник департаменту Big Brave Events, Big Entertainment Shows 1+1.

Після виступів спікерів на тебе чекатиме Networking Space з нашими партнерами, де ти зможеш познайомитися більше з компаніями та їхньою індустрією.

Серед компаній: 

  • Фармак — найсучасніша фармацевтична компанія України. Найбільший виробник ліків, експорт з найбільшою часткою експорту серед українських фармацевтичних компаній. Експортують ліки в понад 50 країн, мають представництва в 6 країнах світу.
  • Blackshield Capital — це група компаній, що задовольняє потреби корпоративних клієнтів, фінансових посередників, таких як банки, інституційні інвестори, багатосімейні офіси у індивідуальних послугах: корпоративні фінанси і консалтинг, структурування активів і угод, управління капіталом

Конференція триватиме 5 годин:

📽️ Формат: трансляція на YouTube

⌚ Коли: 20 травня, субота, 11:00

Зареєструватись можна за посиланням

AIESEC — це міжнародна молодіжна організація, що розвиває лідерство в молоді шляхом міжкультурних обмінів, членства в організації та проведенням подій, які сприяють розвитку юних лідерів. AIESEC в Україні працює в сфері цілей сталого розвитку, інформуючи суспільство в цій тематиці та організовуючи ініціативи, які сприяють вирішенню таких проблем.

Більше про AIESEC в Україні та його можливості на сайті та у соцмережах (Instagram, Telegram і ТікТок)

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu