Бізнес, Інвестиції, Новини

Фонд NetSolid Investments та афіліат-компанія SETAFF об’єднали зусилля і стали партнерами

08 Червня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Український інвестиційний фонд NetSolid Investments та SETAFF стали партнерами, щоб створити потужний проєкт. На меті — впевнене лідерство в ніші iGaming. 

  • SETAFF — компанія афілійованого маркетингу в iGaming, спеціалізується на SEO-трафіку. Працює на західні ринки.
  • NetSolid Investments як партнер додає в проєкт експертизу в affiliate, traffic і операційних процесах, допомагає інфраструктурою та ресурсами.

Фаундер та СЕО проєкта SETAFF, Олександр Лисак зазначає: 

Фонд NetSolid Investments та афіліат-компанія SETAFF об’єднали зусилля і стали партнерами - news, investytsiyi, businessФонд NetSolid Investments та афіліат-компанія SETAFF об’єднали зусилля і стали партнерами - news, investytsiyi, business

«До мене було багато пропозицій, але вибрав я саме NetSolid з трьох причин:

  1. Імпонує підхід Фонду до бізнесу.
  2. Наші цінності в створенні команд з NetSolid дуже схожі.
  3. Обʼєднавши наші зусилля та експертизи, ми значно підіймаємо швидкість досягнення дійсно високих результатів. 

Вважаю, що це одне з найбільш сильних і потужних партнерств в нашій індустрії. Коли обʼєднуються люди з великим досвідом, досягнення успіху — це лише питання часу 🙂»

Проєкт SETAFF позиціює себе як Trust Affiliate Partner. Компанія будує бізнес навколо двох стовпів — команда і партнери. Команді пропонується чудове місце віддаленої роботи, де є чітка організаційна система й компанія чує та цінує своїх спеціалістів. Для партнерів SETAFF — надійний бізнес-партнер з індивідуальним підходом, де завжди має бути win-win.

NetSolid Investments — інвестиційний фонд з українськими засновниками та  європейськими цінностями. Фокусується на проєктах в affiliate, traffic та диджитал-маркетингу. Пропонує бізнесам інвестування в поєднанні з експертизою й менторством в операційній діяльності та маркетингу.

«Це було одне з найлегших рішень:  коли приходить команда з таким колосальним досвідом, готова до нових звершень, що сильно резонує з тією експертизою, якою ми допомагаємо портфельним компаніям, питання старту й умов вирішується досить швидко.

Для нас бачення Олександром NetSolid Investments як безальтернативного варіанту на роль партнера, з яким команди можуть реалізовувати проєкт такого спрямування та масштабу, вказує на правильність розвинутої бізнес-культури та стратегії, коли команди, проєкти й бізнеси орієнтуються на залучення інвестицій не тільки у вигляді грошей, а здебільшого у вигляді експертизи, даних, інфраструктури для прискорення їх росту. Та отримують це достатньою мірою.

Ми раді спільному старту й очікуємо великих звершень»,коментує Станімир Добрев, Managing Partner NetSolid Investments.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu