Бізнес, Історії, Новини, Підприємництво, Технології

15 років нових «вперше»: креативна кампанія про виклики перших спроб до річниці MacPaw

17 Липня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

17-го липня, 15 років тому почалася історія компанії MacPaw. Щоб відзначити ювілей та подякувати тим, хто підтримував і довіряв компанії всі ці роки, MacPaw запустила креативну кампанію «15 years of new firsts» про виклики перших спроб та боротьбу з тривогою нових починань.

З 2008 року компанія MacPaw зробила багато перших кроків: запустила більш ніж 10 продуктів, завоювала довіру понад 30 мільйонів користувачів, підтримує професійні спільноти та продовжує створювати проєкти в нових нішах. Знову і знову.

15 років нових «вперше»: креативна кампанія про виклики перших спроб до річниці MacPaw - tech, entrepreneurship, news, story, business15 років нових «вперше»: креативна кампанія про виклики перших спроб до річниці MacPaw - tech, entrepreneurship, news, story, business

«15 years of new firsts» — це міжнародна креативна кампанія, мета якої — надихнути людей наважуватися на перші кроки до своїх мрій, продовжувати рух вперед попри сумніви й страхи.

Про свої реалізовані та майбутні перші кроки команда MacPaw розповіла на святковій сторінці: 15.macpaw.com. На сайті MacPaw заохочує аудиторію відсвяткувати шлях, який вже вдалося пройти, наважитися на нові досягнення і надихнути своїм прикладом інших.

Станьте частиною креативної кампанії — розкажіть, як ви долаєте страхи й тривоги та наважуєтеся на нові починання.

На сайті MacPaw залишила тизер нового «вперше» від MacPaw. Детальніше про новий проєкт стане відомо 18 липня.

15 років нових «вперше»: креативна кампанія про виклики перших спроб до річниці MacPaw - tech, entrepreneurship, news, story, business

Ідея

Щоб замотивувати людей на нові починання, MacPaw створила креативну кампанію з історіями про власні перші спроби, а також людей, які надихали та яких надихала компанія. Це історії команди, користувачів, партнерів, професійних та наукових спільнот. На сайті є й мотиваційне відео про життєвий цикл, який проходить будь-яка нова ідея.

Кампанія має на меті заохотити інших наважитися на перші кроки без страху помилок. Ця ідея близька MacPaw, адже завдяки атмосфері підтримки та цінностям компанії вдається створювати умови для професійного розвитку, досягнень і нових експериментів.

«15 years of new firsts» — кампанія про проєкти та благодійність, злети та падіння, а головне — про людей.

«Обмірковуючи 15-річний шлях MacPaw, я відчуваю вдячність. Кожне починання компанії — від першого коду CleanMyMac до першої соціальної ініціативи — стало можливим саме завдяки натхненній роботі команди, довірі користувачів та партнерів, підтримці й порадам експертів ринку та журналістів. Ваша віра в бачення, цінності та професіоналізм MacPaw мотивувала нас ставити більш амбітні цілі та сміливо крокувати в невідоме. І навіть у найважчі часи нам вдалося не лише встояти, а й продовжити підкоряти нові ніші. Дякую всім, хто вже став і ще стане частиною історії MacPaw», —  зазначає Олександр Косован, засновник і СЕО MacPaw.

Комунікаційна платформа

Основна ідея кампанії втілена у її назві — «15 years of new firsts». Адже MacPaw — це не компанія одного продукту. Кожна програма MacPaw займає окрему нішу, проєкти залучають різні спільноти, компанія підтримує open-source та CSR ініціативи.

Щоб донести ідею та покрити всі напрями роботи компанії, креативна команда розробила сім блоків ключових повідомлень. Загальний емоційний фон кампанії спрямований у майбутнє, сповнений ентузіазмом, оптимізмом та мотивацією.

15 років нових «вперше»: креативна кампанія про виклики перших спроб до річниці MacPaw - tech, entrepreneurship, news, story, business

Візуальна айдентика

Візуальний стиль кампанії базується на ідеях експериментаторського духу, єдності команди, адаптивності бізнесу та циклічності життєвого шляху будь-якого проєкту. Основним елементом айдентики стала стрічка, яка відображає звивистий шлях вперед через безліч перших спроб зі своїми злетами та падіннями. Стрічка може працювати автономно як головний акцент, заповнюючи собою простір, а може взаємодіяти з іншими обʼєктами, органічно вплітаючись у контекст. Це дозволило використати однакову айдентику для комунікації на зовнішню та внутрішню аудиторії.

15 років нових «вперше»: креативна кампанія про виклики перших спроб до річниці MacPaw - tech, entrepreneurship, news, story, business

 

У візуальній комунікації MacPaw використовувала власний корпоративний шрифт Fixel, адже його варіативність втілює готовність команди до експериментів в межах усталених цінностей та принципів. Кольорові рішення відповідають брендбуку MacPaw.

«Ідея перших спроб для кампанії до 15-річчя MacPaw відображає прагнення компанії до зростання та дослідження нових можливостей. Йдеться про сміливість кидати собі виклики та ставити під питання статус-кво, про підтримку команди та постійне розширення горизонтів. Ця кампанія відображає різноманітне портфоліо MacPaw, незліченну кількість перших спроб, готовність вчитися на помилках і прагнення експериментувати», – розповідає Альона Корольова, Creative Service Manager MacPaw.

15 років нових «вперше»: креативна кампанія про виклики перших спроб до річниці MacPaw - tech, entrepreneurship, news, story, business

Інтерактивний сайт

Сайт складається з низки кумедних та зворушливих історій про перші спроби й внутрішню кухню компанії та відображає цінності MacPaw: Make Impact, Create Experience, Stay Human.

Автори сторінки ставлять перед собою мету надихнути відвідувачів робити власні перші кроки та ділитися досвідом з іншими. Тож якщо у вас є улюблена музика, поради чи дієві афірмації, які допомагають розпочати те, на що важко наважитися, сайт 15.macpaw.com — ідеальне місце, щоб поділитися цим зі світом.

Сайт став місцем для ефективної взаємодії з аудиторією завдяки інтерактивним елементам. На сайті є контактні сторінки, посилання на блоги та календар подій, які відвідає команда цього року.

Елемент натхнення

Основний елемент натхнення в кампанії до річниці MacPaw – це відео про етапи, через які проходить людина, втілюючи нову ідею в життя. Над його створенням працювали режисер Андрій Бут, креативний директор Кирило Сопот та команда дизайн-студії O0 Design. O0 Design вдалося за короткий термін пройти шлях від генерації ідеї до монтажу.

«Справжнім творчим викликом було знайти форму, яка дозволила б швидко тестувати наші гіпотези та збирати відео на льоту. Тому обрали документальний підхід. Архівні матеріали, меми, інтерфейси, фотографії та відео людей, які документують свою роботу — ми зробили ставку на створення чітких візуальних символів, щоб залишити глядачам простір для інтерпретації, а не вести їх за ручку. Наша мета була передати відчуття постійного пошуку чогось нового, а не просто перерахувати список досягнень компанії», — розповідає команда O0 Design.

Відео побудоване на метафорах та відчуттях. Щоб їх визначити, команда O0 збирала інсайти, емоції та враження одних із перших членів команди MacPaw.

Ключовим інсайтом стала ідея циклічності розвитку будь-якої ідеї. Кожен крок – це новий шлях. Кожен шлях – це нове «вперше». Відео розповідає історії людей на різних стадіях втілення ідей. Новий проєкт — це завжди про знахідки, прозріння, сумніви, зміну перспективи, перешкоди, нові підходи, зворотний звʼязок. І саме це перетворює втілення проєкту на справжню пригоду. Усе, що потрібно — перший крок.

Не менш важливим інсайтом для побудови сюжету стали сумніви та страх невдачі, з якими зіштовхується кожен початківець. Команда MacPaw вірить, що невдача — це лише ще одна можливість для першої спроби.

 

Анонс нового «вперше» MacPaw

MacPaw не лише заохочує до перших кроків, але й робить їх. На сторінці команда анонсувала масштабну новину, яка стане відомою 18 липня 2023 року.

Так, компанія прагне не лише відзначити важливі віхи своєї історії, але й надихнути інших на підкорення нових горизонтів.

«15 years of new firsts» — це кампанія не про хронологію та факти, а про емоції, відчуття та враження. У результаті вона вийшла інтерактивною та ще довго не втратить своєї актуальності.

Щоб стати частиною креативної кампанії, розкажіть, як вам вдається наважуватися на нові спроби.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu