Безпека, Новини, Пресрелізи, Спільнота, Технології

Виклики та пошук рішень. Кластер проводить офлайн-конференцію IT Meets: Кібербезпека

26 Липня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

3 серпня у Львові відбудеться третя конференція IT Meets. Одноденна подія присвячена темі кібербезпеки та обговоренню тенденцій і практик, необхідних компаніям, організаціям, органам державної влади для захисту від кібератак.

За час повномасштабного вторгнення Україна відбила понад 10 000 атак на органи державної влади різного рівня, критичної інфраструктури, приватного сектору та цивільного населення. Тому питання захисту інформації та даних набули особливої актуальності. Відтак IT Meets: Кібербезпека – Уроки війни та практичний вимір сфокусується на останніх тенденціях в кібербезпеці, практиках захисту від атак і розборі практичних кейсів.

Подію організовує Львівський ІТ Кластер за підтримки Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Проєкту USAID “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України”.

Під час IT Meets: Кібербезпека – Уроки війни та практичний вимір говоритимуть про:

  • Практичний вимір уроків першої в світі кібервійни: вплив на роботу державних та приватних компаній
  • Шляхи та кроки для посилення кіберзахисту
  • Тенденції, тренди та нові виклики перед країною, організаціями та кіберфахівцями
  • Зміни в державній політиці на національному та місцевому рівні, в тому числі роль державного регулювання на оперативні спроможності в кіберзахисті

Конференція організовується для фахівців галузі кібербезпеки України, представників державного сектору, критичної інфраструктури, ІТ та медіа.

Серед спікерів IT Meets: Кібербезпека:

  • Олександр Потій, заступник Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України
  • Назар Тимошик, старший лейтенант, заступник начальника 4 відділу Управління CERT-UA Держспецзв’язку
  • Володимир Ілібман, керівник напрямку кібербезпеки Cisco Systems Ukraine.
  • Андрій Давидюк, заступник начальника відділу Державного центру кіберзахисту Держспецзв’язку, Tech Researcher, The NATO Cooperative Cyber Defence Centre of Excellence (NATO CCDCOE)
  • Андрій Перевезій, незалежний експерт-аудитор з інформаційної та кібербезпеки
  • Олександр Кулепін, заступник голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

“Війна, яка ведеться сьогодні в кіберпросторі, піднімає низку проблем і викликів та актуалізує питання, які ще кілька років тому здавалися другорядними. Щодня атаки ворога у кіберпросторі стають винахідливішими, складнішими та небезпечнішими. Тому на IT Meets: Кібербезпека будемо не просто обговорювати теперішню ситуацію, а шукатимемо практичні інструменти для кіберстійкості державного сектору та бізнесу”, – зазначає СЕО Львівського ІТ Кластера Степан Веселовський.

“Агресія росії проти України продемонструвала широкий спектр можливого застосування кібератак. Атаки на державні установи чи об’єкти критичної інфраструктури у разі їх успішної реалізації можуть призвести до припинення надання послуг населенню, зупинки підприємств, втрати чи витоку важливих даних тощо. Маємо проаналізувати уроки війни та зрозуміти подальші кроки взаємодії щоб стати ще сильнішими в кіберпросторі”, – підкреслює Олександр Потій,  заступник Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

Придбати квиток на подію можна за цим посиланням. Участь для представників центральних органів виконавчої влади та критичної інфраструктури – безкоштовна, потрібно зареєструватися за цим посиланням

Деталі про час та локацію будуть повідомлені  зареєстрованим учасникам додатково.

* IT Meets – це серія одноденних професійних заходів, які збирають практиків з різних напрямів ІТ‑індустрії для якісного обміну знаннями та продуктивного нетворкінгу. Ми прагнемо створити потужну спільноту однодумців, які допомагатимуть одне одному ставати кращими та підвищуватимуть свою професійну експертизу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu