Бізнес, Новини, Пресрелізи, Спільнота, Технології

Революція AI: Кластер проведе IT Meets присвячену штучному інтелекту

31 Липня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

4 серпня у Львові відбудеться четверта конференція із серії IT Meets на тему “Штучний інтелект реалії імплементації”. Виступи спікерів, практичні кейси і нетворкінг подія об’єднає спеціалістів, які вже використовують AI-технології й готові поділитися досвідом.

IT Meets: Tech Штучний інтелект реалії імплементації пройде в офлайн-форматі та залучить понад 200 спеціалістів. Це розробники, архітектори, СТО та усі, хто цікавиться питаннями та перспективами штучного інтелекту. На учасників чекають виступи топ-фахівців, які розкажуть про випадки використання АІ-driven моделей у реальних продуктах та проєктах компаній. Експерти разом зі слухачами проаналізують найпопулярніші бізнес-кейси впровадження штучного інтелекту, зокрема, і в таких галузях як транспорт, медицина, фінанси та комунікації.

Революція AI: Кластер проведе IT Meets присвячену штучному інтелекту - tech, community, press-release, news, businessРеволюція AI: Кластер проведе IT Meets присвячену штучному інтелекту - tech, community, press-release, news, business

Спікерами IT Meets: Tech стануть кращі спеціалісти із сервісних та продуктових тех-компаній, зокрема:

  • Володимир Сидорський, R&D Team Lead в Respeecher
  • Євген Берко, керівник Data & Analytics у Intellias
  • Юрій Гуц, Principal ML Engineer, в DataRobot
  • Юрій Музичук, Associate Architect, в JustAnswer

На гостей конференції також чекає якісний нетворкінг. Це чи не найбільша цінність IT Meets. Учасники зможуть  поспілкуватися з представниками різних компаній, знайти однодумців та ділових партнерів.

Більше інформації про IT Meets: Tech Штучний інтелект реалії імплементації на сайті. Придбати квитки можна за цим посиланням. Для фахівців, компанії яких є учасницями Львівського ІТ Кластера, передбачені спеціальні умови.

Крім того, усі, хто придбає квитки на IT Meets: Tech Штучний інтелект реалії імплементації, отримають 50% знижки на конференцію IT Meets: Cybersecurity, яка відбудеться у Львові 3 серпня.

IT Meets – це одноденні події, які стосуються різних напрямів ІТ-індустрії для якісного обміну знаннями і досвідом, продуктивного нетворкінгу та розвитку культури професійних спільнот серед представників українського ІТ.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu