Додатки, Маркетинг, Новини, Соціальні медіа

Монтаж відео: топ додатків, які допоможуть вам скласти конкуренцію Стівену Спілбергу

06 Січня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Якісна зйомка відіграє ключову роль, проте монтаж відео — це окремий процес, який допоможе створити динаміку та налаштує на потрібний настрій під час перегляду. Ділимось з вами топ додатків-відеоредакторів для різних платформ.

Десктоп додатки для монтажу відео

Adobe Premiere Pro — ідеальний інструмент для будь-якого процесу постобробки відео. Досить вагомий плюс програми в тому, що вона вільно інтегрується з іншими продуктами Adobe. Це дозволяє вирішити багато задач при монтажі. Adobe Premiere Pro має широкий функціонал, добре продуману функцію тримінгу. Програма має досить легкий та зрозумілий інтерфейс, майже всі дії можна виконувати за допомогою “гарячих” клавіш. Також досить просто працювати з аудіо.

Final Cut — простий інтерфейс, що дозволяє швидко зрозуміти процес. Всі складні функції редактора спочатку приховані, що дозволяє вчитися, не відволікаючись. В програмі є великий спектр ефектів: відео, аудіо, титри, переходи та т.п. Final Cut дозволяє працювати з HDR відео, а також керувати, коригувати кольори та редагувати звуки.

After Effects — супер зручна програма зі зрозумілим інтерфейсом. Дозволяє легко та зручно працювати зі шарами. В After Effects можна працювати швидко, з інтеграцією різноманітних програм, а також легко створювати анімації, без необхідності проставляти кадри вручну.

Мобільні додатки

Монтаж відео: топ додатків, які допоможуть вам скласти конкуренцію Стівену Спілбергу - social-media, news, online-marketing, dodatkyAdobe Premiere Rush — відеоредактор від іменитого розробника, адаптований під можливості та обмеження мобільних пристроїв. Загалом, додаток розроблений для створення відео для соціальних мереж, проте має повний асортимент інструментів, щоб створити дійсно якісний продукт.
Quik – відеоредактор, створений розробниками GoPro, дасть змогу за кілька простих кроків створити ефектний кліп. Quik не пропонує великого спектру можливостей для редагування, проте має свої фішки:

    Шукає ключові моменти у вашому контенті та робить фокус на них у відео.
  • Автоматично накладає відеоефекти й переходи.
  • Є можливість додати будь-який трек з бібліотеки відеоредактора.

Inshot — базовий додаток, де ви можете повноцінно монтувати відео, додавати музику, підписи, анімацію між кадрами, фільтри, ефекти, стікери, регулювати швидкість.

Videoleap — в застосунку є дуже цікаві функції, які допоможуть працювати з анімацією будь-якого об’єкта, змінювати світло та колір виділеної області та багато іншого. Videoleap дозволить додати трохи сюрреалізму або чогось особливого до ваших відео.

KineMaster — Якщо немає бажання розбиратись у складних програмах, радимо спробувати KineMaster — повнофункційний відеоредактор із простим інтерфейсом та низкою інструментів для створення відеороликів на професійному рівні.

Videoshop — простий та зручний редактор відео. У список можливостей редагування відеороликів входять обрізка відео, склеювання фрагментів, додавання саундтреків, звукових ефектів, фільтрів і переходів, а також інструменти з налаштування зображення (яскравість, контраст, насиченість) і багато іншого.

iMovie (лише для IOS) — доволі популярний та універсальний відеоредактор з базовим функціоналом. Простий у використанні й підійде для перших кроків в опануванні відеомонтажу.

Splice — Багатофункціональний та простий у використанні. Можна накладати фільтри, змінювати темп ролика, додавати написи і склеювати фрагменти різних відео. Зручно те, що у програми є функція запису свого голосу або завантаження пісень з iTunes.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu