Новини, Пресрелізи, Технології

HMD Global увійшла до 1% компаній у світі за результатами аудиту у сфері сталого розвитку та отримала Платиновий рейтинг EcoVadis  

18 Жовтня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

HMD Global увійшла до 1% компаній у світі за результатами аудиту у сфері сталого розвитку та отримала Платиновий рейтинг EcoVadis.

  • Компанія HMD Global, виробник телефонів Nokia, зосередилась на заохоченні циркулярної економіки та поверненні до ремонтопридатності пристроїв.
  • Цього року HMD Global вдруге поспіль отримала Платиновий рейтинг EcoVadis, який відносить компанію до 1% найбільш сталих підприємств у світі.
  • Минулого року були випущені найбільш екологічно чисті телефони Nokia G60 5G та Nokia X30 5G, який на 100% складається з переробленого алюмінію та на 65% – з переробленого пластику.
  • Перехід до довговічних телефонів продовжився цього року із першими ремонтропридатними смартфонами Nokia G22 та Nokia G42 5G.

Київ, 18 жовтня 2023 року – HMD Global, виробник телефонів Nokia, одна із провідних компаній світу, яка докладає максимум зусиль для зменшення електронних відходів і створення більш витривалих телефонів.

Одним із найважливіших визнань для компанії стало отримання вже другий рік поспіль Платинового рейтингу сталого розвитку EcoVadis-2023. Таким чином, HMD Global увійшла до 1% підприємств, які пройшли аудит на предмет прихильності до сталих практик у виробництві комунікаційного обладнання. Раніше HMD вже отримувала Срібний та Золотий рейтинги у 2020 та 2021 роках відповідно.

“Ми раді отримати Платиновий рейтинг сталого розвитку EcoVadis другий рік поспіль. У поєднанні з непохитним прагненням надавати високоякісні та доступні мобільні пристрої споживачам по всьому світу, кожен з нас в HMD з нетерпінням чекає на наше майбутнє – створення інноваційних продуктів, які витримують навантаження, зменшують кількість електронних відходів, допомагають людям довше зберігати свої мобільні пристрої та позитивно впливають на планету”, – сказав Жан-Франсуа Баріль, співзасновник, Голова Правління та Генеральний директор HMD Global.

Завдяки програмі Trade In покупці отримують гарантовану грошову знижку на придбання нового пристрою Nokia, коли вони повертають свій старий пристрій для переробки або повторного використання. “Циркуляр” – це підписка, за якою будь-який користувач може отримати вигоду від найновіших пристроїв Nokia. Коли хтось хоче придбати новий телефон або планшет, старий пристрій отримує друге життя: його передають іншому абоненту, дарують або переробляють. Завдяки цій програмі не лише зменшуються обсяги електронних відходів та викидів вуглецю, але й користувачі отримують бали за схемою “Seeds for Tomorrow”. Чим довше людина користується пристроєм Nokia, тим більше балів вона отримує, які потім може пожертвувати на певну справу: проєкти зі зменшення вуглецевого сліду, висаджування дерев, передачу пристроїв тим, хто не має доступу до цифрових технологій.

Наступним великим кроком у 2022 році став запуск перших телефонів, виготовлених здебільшого з перероблених матеріалів, які максимально зменшують свій вуглецевий слід. Одним з таких є Nokia G60 5G, який на 60% складається з переробленого пластику. Крім того, він пропонує 3-річну гарантію та 3 роки оновлення операційної системи, а також щомісячні оновлення безпеки протягом цих 3 років. Але найголовнішим телефоном у цій лінійці є Nokia X30 5G, який на 100% складається з переробленого алюмінію та на 65% – з переробленого пластику. Смартфон має потужний акумулятор, який зберігає 80% ємності після 800 циклів зарядки, і не містить зарядного пристрою в комплекті (більшість користувачів вже мають сумісний із девайсом пристрій), щоб ще більше зменшити будь-які потенційні електронні відходи.

Ще одним важливим компонентом місії зі зменшення вуглецевого сліду пристроїв Nokia є використання упаковки меншого розміру, виготовленої з перероблених і придатних для вторинної переробки матеріалів. У випадку серій G, X і T, упаковка має сертифікат FSC®: виготовлена з перероблених матеріалів та/або з контрольованих джерел деревини (в рамках програм сталої лісозаготівлі). Крім того, упаковка більше не вкрита пластиком, а має рукав з переробленого паперу. З пластику виготовляється лише пломба на коробці. Кінцева мета — використання близько 70% перероблених матеріалів, при цьому пакування має містити 20-30% паперу з первинного деревного волокна, щоб забезпечити міцність і якість матеріалу.

Кульмінацією зусиль HMD, спрямованих на зменшення впливу на навколишнє середовище, стала поява перших телефонів Nokia, які можуть бути відремонтовані самими користувачами. Модель Nokia G22 була створена у 2022 та випущена у 2023 році, а цього року з’явився Nokia G42 5G. Обидві моделі вивели HMD Global в авангард інновацій з точки зору ремонтопридатності та довговічності.

Конструкція обох телефонів така, що компоненти, які найчастіше ламаються, можна дуже легко замінити: екран, акумулятор, зарядний порт і задню кришку. Крім того, цього разу конструкція QuickFix також дає доступ до оригінальних запчастин. Завдяки партнерству з iFixit користувачі отримують необхідні інструменти, офіційні інструкції з розбирання девайсів та запасні частини. В Україні, до речі, вони будуть доступні найближчим часом. Для подальшого скорочення викидів вуглецю обидві ремонтопридатні моделі мають акумулятор, якого вистачає на три дні (при звичайному використанні) і який також зберігає 80% своєї ємності після 800 циклів заряджання, а задня кришка смартфонів виготовлена зі 100% переробленого пластику.

Зусилля компанії у сфері корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) стосуються не лише самих продуктів, але й охоплюють усі аспекти справді сталого бізнесу: різноманітність, рівність та інклюзивність на робочому місці; безпека на робочому місці та добробут працівників; управління талантами та розширення можливостей для безперервного навчання; сталий дизайн продукції; зменшення викидів CO2; заохочення циркулярної економіки.

На додаток до постійних зусиль HMD Global, спрямованих на можливість позитивно впливати на оточуючий світ, компанія прагне подавати приклад у сфері захисту та відновлення довкілля. У партнерстві з організацією Ecologi, компанія запропонувала покупцям можливість саджати дерева, відмовившись від наявності навушників у комплекті з пристроями. Ініціатива стартувала у 2020 році у Великій Британії, у 2021 році була поширена на Італію, Німеччину та Нідерланди, а у 2022 році розповсюдилась на корпоративних клієнтів.

Також завдяки вилученню зарядних пристроїв для смартфонів Nokia X10 та Nokia X20, компанії  вдалось уникнути виробництва 777 кг зарядок. Якщо споживачі все ж таки хотіли придбати окремий зарядний пристрій, доступний онлайн, компанія жертвувала 10 євро на благодійність за кожен придбаний девайс. Проте, у 2022 році 85% покупців не стали купувати зарядні пристрої.

Інша важлива акція, проведена у партнерстві із ClearRivers, сприяла вилученню 3,5 тонн пластику з річок, і ця ініціатива триває донині.

Звіт про сталий розвиток HMD Global Oy складено відповідно до стандартів GRI, його можна знайти ТУТ.

Якщо у вас залишилися питання, будь ласка, пишіть нам:

PointeR Agency, Ірина Бутко: +38 067 208 12 49, iryna.butko@pointer.agency

Про компанію HMD Global

Компанія HMD Global Oy (“HMD”) зі штаб-квартирою в Еспоо, Фінляндія, найбільший європейський виробник, лідер у сфері сталого розвитку завдяки своїм ремонтопридатним пристроям, а також найкращий вибір для цифрової детоксикації. Ми прагнемо створювати цінності для людей, партнерів та планети.

Найближчим часом ви зможете побачити новий портфель мобільних пристроїв під брендом HMD, так само як і мобільні пристрої Nokia, та співпрацю з новими цікавими партнерами. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.hmdglobal.com.

Nokia зареєстрований товарний знак Nokia Corporation. Android, Google та інші знаки та логотипи є товарними знаками Google LLC. Специфікації, функції та інша інформація про пристрій можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Пропозиція може відрізнятися на локальних ринках.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu